Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Dotazy a poradna

Žárlení

21. ledna 2018 v 11:00 | Adri
Projíždím si tak poradnu a vyskočí na mne materiál, který by stál za zveřjnění... Tak tady je :)

Dotaz:
Dobrý den, milá Adri,
již jednou jste mi moc dobře poradila, tak se na Vás zase obracím.
Potřebuji nějaký rituál, abych přestala žárlit. Žárlím v podstatě nesmyslně, ráda bych se této mé vlastnosti zbavila.
Už jsem zkoušela na sebe mentální trapii pomocí Reiki, ale vůbec mi to nepomohlo.
Se zveřejněním souhlasím. Moc Vám děkuji Jana.

Proč mě všichni urážejí?

26. července 2015 v 11:33 | Adri
Dotaz:
Ahoj...
Nevím, jestli jsem ti s tímhle dotazem už někdy psala. Já totiž otravuju svými dotazy tolik lidí, že si to pak nepamatuju.
Každopádně myslím, že asi jo, jenomže se mi teď podařilo, jaksi si zablokovat staré maily a v záchvatu "uklízení" jsem si smazala doručenou poštu :D

Chtěla jsem se tě zeptat, čím to je, že přitahuju hatery, všelijakou lůzu, blbečky a tak podobně. Třeba první komentář na novém blogu zněl: "Fuj, na pi.u blog"
Opravdu nevím, jak lidé mohou vycítit, že jsem zranitelný cíl. Alue mi poradila, ať je jednoduše nakopu do...zadku, ale to taky nejde, já prostě neumím ani nadávat,a niž bych nazačala koktat/chechtat se z nervozity nebo tak něco.
Na jednu stranu je mi to líto, protože mí jediní skuteční přátelé jsou andílci a to prostě není, jako mít kamarády lidi, ale na druhou stranu mi to připadá zajímavé, jak to ti lidi můžou cítit. Alue psala něco o řeči těla. Je fakt, že když jsem v neznámém prostředí, strašné se hrbím a mám sklony, dívat se na lidi jako kdybych byla nižší než oni. (Máma je psycholožka a říkala, že třeba Jan Kraus/z (?:D) toho ve své show využívá, protože se člověk cítí podvědomě jako podřízený, když sedí dole, zatím co někdo nahoře)

Dotaz - jak se chráním

8. září 2014 v 11:33 | Adri
Dotaz:
Nazdárek.

Zajímá mě, jak se chráníš proti elektromagnetickému smogu, jak na blogu píšeš. Prý škodí zdraví... Mobily, mikrovlnky, wi-fi.
Předpokládám že nežiješ v jeskyni.

Výklad snu + dotaz

5. srpna 2014 v 11:11 | Adri
Po dlouhé době přidávám něco i do této rubriky. Lidi se mě více ptají na osobnější otázky nebo krátké dotazy, na něž odpovím jednou holou větou. Tazatelka navíc připojila výklad snu :)
Mimochodem bych ráda opět rozjela výklad z karet, ale vzhledem k tomu, že se mi hromadí v poště dotazy a výklady, zřejmě bych to časově nedávala... Což mě velice mrzí, protože se jim věnuji velice ráda. Už vím, proč to mnoho lidí nedělá zadarmo, dá to opravdu zabrat!

Dotaz: Chaos v bytostech

25. června 2014 v 11:22 | Adri
Dotaz:
Dobrý den,
mám problém se vyznat ve všech těch jemnohmotných a nehmotných stvořeních, o kterých se dočítám. Je jich moc, každý je třídí podle svého systému, někdy jim dává i jiné názvy a podoby. Co s tím? Proč jich existuje tolik? Existují vůbec, když je všichni "jasnozřiví" popisují jinak? Někdy jsou víly velké dva metry, jindy malé jako moje ruka, někdy se chovají pěkně, jindy ne... Kde je pravda?

Díky za osvětlení, opravdu mě to tíží, jelikož bych chtěl s nimi navázat kontakt.

Pavel

Dotaz: Jaký minerál použít na nespavost?

17. listopadu 2013 v 11:55 | Adri
Už dlouho jsem nepřidala nic do poradny, říkám si. Nechtíc se hrabat ve starších zprávách mi do pošty přistála tahle otázka, tak se s vámi o ní podělím, snad také někomu pomůže.
Tímto vám chci taky sdělit, ať se mi nebojíte mi napsat - jestli požádáte o to, že nechcete, aby se dotaz objevil na blogu, rozhodně ho sem neumístím... - Ano, nedávno jsem se setkala s holkou, jež se obávala, že její dotaz nebude dostatečně anonymní, abych jej umístila na blog.
Takže dosti řeči, jdeme na otázku :)

Doporučená četba a zdroje

29. června 2013 v 11:44 | Adri
Dotaz:
Ahoj,
mohla bych se Tě prosím zeptat z jakých knížek nebo odkud čerpáš informace pro články o esoterice na Tvém blogu? Právě, že se mi moc líbí a chtěla bych si o tom přečíst třeba více. :)
Děkuji za odpověď

Když má člověk svého anděla, má i svého démona?

19. června 2013 v 11:55 | Adri
Dotaz:
Čau Adri,
zajímalo by mě,jestli člověk má svého démona,když už má toho strážného anděla
Předem díky za odpověď
L.

Odpověď:
Ahoj,
Ono je to s tím vlastnictvím andělů nepřesné. Nikdo nemá SVÉHO anděla, nepatří mu, zkrátka to není jeho pes na vodítku, pouze je s ním více spjat - něco jako dobrý přítel, jež na vás není vázaný. V tomto případě to samozřejmě platí i u démonů. Když vysílá někdo špatné vibrace, přitahuje si tím na sebe démony, čím nižší, tím hroznější démony. Pokud někdo vysílá vyloženě lásku a pomáhá lidem, je taky napadaný démony, protože mu chtějí zabránit v dobré cestě. Zkrátka je to taková ta nepříjemná práce pro démony, dá se říct špinavá práce. Oba typy těchto démonů se od sebe velmi liší.
Z toho vyplývá, že na každého si démoni dělají zálusk a mohou se stát trvalými parazity, v momentě, kdy si s nimi není schopen člověk pomoct. Stanou se jakoby vlastním démonem.
Ale existují i případy, kdy lidé odeženou démony hladce a moc se jim nestrkají do života. Pořád tu ale jsou, vystrčí občas růžky a pak se zase schovají.
Vlastně je to podobný proces, jako když někdo zanevře na anděly a nekomunikuje s nimi. Andělé ztratí zájem a pouze v některých případech na sebe upozorní, protože jim nedáme dostatečný prostor.

Adri

Dotazy na téma - komunikace s nehmotnými bytostmi

28. srpna 2012 v 11:55 | Adri
Tyhle otázky slyším ze všech stran skoro neustále, proto jsem se rozhodla tohle vměstnat do článku, abych to nemusela rozesílat každému jednotlivě.
 
 

Reklama
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."