Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Energie

Bílé světlo - bezpečí

21. května 2015 v 11:22 | Adri
Nádherným způsobem, jak zajistit bezpečnost a stabilitu vašeho domova i majetku, je obklopovat je "bílým světlem." Bílé světlo je andělská energie, která má vlastní životní sílu a inteligenci. Zahalíte-li sami sebe nebo svůj majetek bílým světlem, vztyčujete kolem sebe účinný ochranný štít.

Pokud k vám nebo k předmětu zahalenému bílým světlem přistoupí člověk s nekalými úmysly, nebude vám moci jakkoli uškodit. Bude přinucen nechat vás i vaše věci na pokoji, aniž by chápal, proč se tak stalo. Je dokonce možné, že vás tento člověk ani neuvidí, jakoby bílé světlo způsobilo, že předměty jím zahalené jsou pro osoby s destruktivními úmysly neviditelné.

Odblokování čaker - cviky a masáže

17. září 2014 v 11:11 | Adri
Tři velmi účinná kontrakční cvičení k uvolnění blokované energie v čakrách. Provádění těchto cviků má okamžitě pociťovaný blahodárný a vyrovnávací účinek na celý organismus. Nejlépe je ležet při nich na podlaze nebo sedět s rovnou páteří v lotosovém sedu nebo na patách.

Čakry nejen pro nastávající rodiče

24. května 2014 v 11:11 | Adri

... Ale i pro zkušené rodiče a jejich děti. Vůbec pro všechny, kteří se v životě potýkají s problémy všeho druhu a neuvědomují si, že jejich problémy vznikly kdysi dávno. V jejich dětství. A možná ještě dřív.
Vůbec si neuvědomujeme, jak moc rodiče ovlivňují budoucí životy svých dětí. Jakýkoliv psychický problém rodiče je díky "svědomité" výchově promítnut do života dítěte, čímž se problém přenáší z generace na generaci, dokud se některý z potomků "netrhne" a úplným uvědoměním si problému jej dokáže rozpustit a to i několik generací zpátky a podaří se mu onu děsivou šňůru přestřihnout.
Věřím, že téměř každého z vás nyní napadá spousta případů z vlastního života. Ale netřeba se na vlastní rodiče zlobit, i když neznalost neomlouvá, neměli bychom jim spílat, pálit za sebou mosty a nenávistně jim vracet všechnu destrukci. My jsme nyní ti, kdož víme. My musíme být těmi, kdo to nekonečné soužení zastaví. Nyní již víme jak.

Příčina nemocí: čakry - Strany těla, klouby, páteř a pokožka

25. dubna 2014 v 11:44 | Adri
V minulosti neměli lidé většinou aktivní všechny čakry a využívali tedy především energie čakry základní, křížové, solar plexu a krční, tj. center umístěných pod bránicí, a korunní a srdeční čakry byly většinou neaktivní. (Pokud se ztrácíte, kde která čakra je, pomůže vám rozkliknutí rubriky Energie)
Příchod vodnářského věku, který přináší do našeho slunečního systému svou vlastní energii, však mění vědomí člověka právě tím, že aktivuje jeho srdeční a korunní centra.
Na fyzické úrovni se to projevuje nárůstem nemocí souvisejících s brzlíkem, který je srdeční čakrou úzce ovlivněn. Jedná se o nemoci jako je AIDS, alergie, rakovina a poruchy imunitního systému.
Do sféry srdeční čakry náležejí také další nemoci jako např. schizofrenie, Parkinsonova nemoc, maniodepresivita a jiné depresivní poruchy, u kterých současná medicína odhaluje jejich souvislost s hormony epifýzy.
- Tyto nemoci často propuknou v období, kdy člověk zažívá nějaké změny.

Léčivá síla čaker: Korunní čakra, psychický původ nemocí

16. dubna 2014 v 11:55 | Adri
A je tady poslední díl přínosného seriálu vyprávějící o čakrách a jejich vlivech na lidský organismus, přesněji na psychický původ nemocí. Velmi doporučuji si články projít, pokud trpíte nějakým neduhem nebo pokud nemoc sužuje vaše příbuzné, abyste jim měli co doporučit. Tento uzavírající díl vypovídá o sedmé čakře zvaná korunní čakra. Poznatky jsem ukořistila z knihy Léčivá síla čaker.

Léčivá síla čaker: Čakra třetího oko, psychický původ nemocí

15. dubna 2014 v 11:11 | Adri
Je tady šestý díl seriálu představující šestou čakru, čakru třetího oka. Opět si pohovoříme o psychických příčinách nemocí související s oblastí těla vyhrazenou pro šestou čakru. Zbývající čakry naleznete v rubrice Energie, kde je také vysvětleno, co ta čakra vůbec je a také je tam vysvětleno mnoho užitečných věcí, pokud vás práce s čakrami a energiemi zaujala. Výpisky pochází z knihy Léčivá síla čaker.

Léčivá síla čaker: krční čakra, psychický původ nemocí

10. dubna 2014 v 11:55 | Adri
Máme tady pátou čakru v pořadí, čakru krční. Prohlédneme si tuto čakru podrobně, abychom zjistili jejich psychickou příčinu. Čerpala jsem z knihy Léčivá síla čaker. Předchozí díly najdete v rubrice Energie, kde je také vysvětleno, co čakra je a také jak s ní pracovat.

Léčivá síla čaker: srdcová čakra, psychický původ nemocí

6. dubna 2014 v 11:22 | Adri
Jsem tady s pokračováním seriálku o čakrách a nemocích spojených s jejich disfunkcí, která má příčinu v psychice. Čerpala jsem z knihy Léčivá síla čaker. V tomto článku se koukneme na anahatu, čtvrtou, srdeční čakru.

Léčivá síla čaker: Solar plexus a psychická příčina nemocí

1. dubna 2014 v 11:22 | Adri
Našla jsem zajímavý úryvek z knihy Léčivá síla čaker, kde se povídá o čakře Solar plexu, třetí čakry, manipuře spojující se se selezinou, játrami, žaladkem a pupkem. V knize se řeší především psychologické problémy spojené s těmito čakrami a nabízí řešení, pokud shledáme, že čakry nefungují správně či že trpíme touto nemocí.

Léčivá síla čaker: Křížová čakra, psychický původ nemocí

30. března 2014 v 11:55 | Adri
V knize Léčivá síla čaker jsem postoupila dále a přečetla si o druhé čakře, křížové, sakrální čakře (někdy nazývána centrum kříže), či svadhistana, chcete-li. Tentokrát se mi všechny důležité poznámky vešly do jednoho článku.

 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."