Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Kouzla/modlitby

Modlitby za zvířecí mazlíčky

26. června 2015 v 11:55 | Adri
Modlitby se mohou týkat čehokoli a kohokoli. Proč by se tedy vaše modlitby a přání nemohly zaměřovat na vaše domácí mazlíčky, které máte tolik rádi?
Modlitby si můžete jakkoliv obměňovat (nedoporučuji však používat slovo Amen a slovo Bůh - proto ho nahrazuji slovem Stvořitel, Vyšší moc/síla, Vesmír) podle toho, jak se vám zlíbí nebo podle toho, co vás a vaše zvířátko trápí. Nebo si je můžete přečíst a nechat se pouze inspirovat či někomu doporučit. Najdete zde dvě krátké modlitby: za uzdravení zvířete a za nalezení zvířete. Snad vám budou k užitku :)

Modlitby: kariéra, finance a životní poslání

15. června 2015 v 11:55 | Adri
Tentokrát jsem vybrala modlitby z okruhu kariéry, profese a financí.
Můžete je jakkoliv obměňovat (nedoporučuji však používat slovo Amen a slovo Bůh - proto ho nahrazuji slovem Stvořitel, Vyšší moc/síla, Vesmír) podle toho, jak se vám zlíbí nebo podle toho, co vás trápí. Nebo si je můžete přečíst a nechat se inspirovat či někomu doporučit. Najdete zde také například modlitbu uzdravení konfliktů v zaměstnání, nalezení životního poslání, lepší práce, vyléčení stresu, finanční jistotu...

Modlitby na téma zdraví

3. června 2015 v 11:44 | Adri
Tyto modlitby zahrnují všechny aspekty zdraví. Můžete je jakkoliv obměňovat (nedoporučuji však používat slovo Amen a slovo Bůh - proto ho nahrazuji slovem Stvořitel, Vyšší moc/síla, Vesmír) podle toho, jak se vám zlíbí nebo podle toho, co vás trápí. Nebo si je můžete přečíst a nechat se inspirovat či někomu doporučit. Najdete zde také například modlitbu za zlepšení svého zdraví i zdraví vašich milovaných, zbavení se závislosti, problémy se spánkem, potížích s jídlem, motivaci ke cvičení...

Modlitby: navýšení energie a odčinění následků

29. května 2015 v 11:11 | Adri
Opět připomínám, že modlitby můžete jakkoliv obměňovat (nedoporučuji však používat slovo Amen) podle toho, jak se vám zlíbí nebo podle toho, jak potřebujete. Nebo si je můžete přečíst a nechat se inspirovat. Vybrala jsem dvě zajímavé modlitby, které se učitě budou hodit.

Modlitby pro vztahy od D. Virtue (2. část)

13. května 2015 v 22:33 | Adri
Spisovatelku Doreen Virtue jsem si celkem oblíbila. Četla jsem od ní pouze pár knih a nejvíce inspirace jsem našla právě v jejich modlitbách. Nechám se vždy inspirovat pár frázemi a nechám je doznít v hlavě. Krásně rezonují a rozjasňují den či pomáhají s usínáním.
Tyto modlitby se týkají ohledně vztahů mezi lidmi, tedy mezi partnery, rodinou a přáteli.
Místo slova Bůh raději používám Vesmír a Vyšší moc, protože cítím, že slovo Bůh bylo už tolikrát zneužito, že na sobě nese těžké stigma. Vy si můžete najít vlastní příjemnější ekvivalent :)
Aby článek nebyl tak dlouhý, rozdělila jsem ho do dvou částí. V této druhé části najdete modlitbu za lepší chování dítěte, za ozdravění vztahů v rodině, za příbuzné, za přátelství, jež je u konce, za nalezení nového přítele a také modlitbu za vyléčení zármutku, když nám odejde milovaná bytost na druhý břeh.

První část najdete v rubrice Kouzla/modlitby.

Modlitby pro vztahy od D. Virtue (1. část)

12. května 2015 v 11:55 | Adri
Spisovatelku Doreen Virtue jsem si celkem oblíbila. Četla jsem od ní pouze pár knih a nejvíce inspirace jsem našla právě v jejich modlitbách. Nechám se vždy inspirovat pár frázemi a nechám je doznít v hlavě. Krásně rezonují a rozjasňují den či pomáhají s usínáním.
Tyto modlitby se týkají ohledně vztahů mezi lidmi, tedy mezi partnery, rodinou a přáteli.
Místo slova Bůh raději používám Vesmír a Vyšší moc, protože cítím, že slovo Bůh bylo už tolikrát zneužito, že na sobě nese těžké stigma. Vy si můžete najít vlastní příjemnější ekvivalent :)
Aby článek nebyl tak dlouhý, rozdělila jsem ho do dvou částí. V této první části najdete modlitbu za nalezení duchovního partnera, za vyléčení stávajícího milostného vztahu, za početí dítěte a za uzdravení vztahu mezi rodiči a dětmi.

Druhou část naleznete ZDE.

Modlitby: životní cíl

2. listopadu 2014 v 11:11 | Adri
Rozhodla jsem se trochu popátrat v literatuře, abych našla opět nějaké pěkné modlitby do mojí sbírky. Nejraději si je tvořím sama, ale ráda se nechávám inspirovat ostatními. Můžete je brát jen jako předlohy, nebo se je naučíte nazpaměť (což ovšem moc nedoporučuji, protože někdy je obtížné modlitbu procítit); je jen na vás, jak s nimi naložíte.

Obě modlitby jsou spjaté s životním cílem, protože v poslední době sleduji, že lidé neví, co vlastně mají dělat, aby se cítili spokojení a v souladu s celým světem, aby byli zkrátka užiteční.
První je určená k vzpomenutí si na svůj životní cíl a druhá k nalezení odvahy pro uskutečnění životního cíle.

Doporučuji nahradit slovo Bůh jakýmkoliv jiným slovem (Vesmír, Vyšší síla, Světlo, Pravda, Život), protože slovo Bůh bylo v průběhu civilizace tolikrát zneužíváno, že se na něj nalepily destruktivní energie. Pokud jste však zvyklí se modlit k Bohu a máte s ním láskyplný vztah pod tímto jménem, směle do používání oblíbeného oslovení.

Nejznámější a nejpoužívanější kouzelné formulky

1. srpna 2014 v 11:11 | Adri
Za jejich účinnost se vám samozřejmě nemohu zaručit, jsou uveřejněny pouze pro zajímavost, "co frčelo ve středověku". Schválně si tipnětě, jaká zaříkadla to asi budou... Napovím vám, že se mnohá dodnes používají.

Kletby

19. července 2014 v 11:22 | Adri
Když vás rodiče jako malé kárali, abychom nenadávali a nekleli, málokdo z nás chápal, co je vlastně na klení tak závažného. A právem, poněvadž ve svém dnešním významu neznamená "klít" obvykle nic víc než mluvit nevhodně či sprostě, a i když klení může urážet a rozhodně vypovídá o špatném vychování a komplexy, nikomu nemůže být osudné. V minulých dobách ale klít znamenalo něco daleko víc než jen si ulevit jadrným slovem a kletba byla pokládána za jednu z nejmocnějších a nejnebezpečnějších forem magie.

Tvorba své modlitby

28. října 2012 v 10:38 | Adri
Jako první si řekneme rozdíl, mezi modlitbou a zaklínadlem.

Zaklínadla mají už daná slova, jejich rezonace se tedy nemění, pořád mají stejnou sílu, ať je vysloví kdokoliv. Vznikají tak, že někdo sepsal svou modlitbu a předával ji dál. Existuje jich mnoho. Pokud jsou překládány jejich hodnota se nemění, tudíž se nemusejí ani rýmovat. Blbé na jich je to, že nesmíte zapomenou na jediné slovíčko. Je u nich důležitá přací pozice - dlaně jsou naproti sobě, malíčky se lehce dotýkají.

Modlitby si tvoříme my sami, vymýšlíme si je buď dopředu, nebo je říkáme spontánně. Osobně upřednostňuju ten druhý způsob. Slova často pochází přímo z nitra srdce. Jsou přímo ušitá na míru jejímu tvůrci, takže se hodí pro každého. Nezáleží u nich na pozice těla.
 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."