Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Novinky blogu

A je rozhodnuto :)

18. července 2018 v 8:16 | Adri
Otevřte si všelijaké nápoje, uvařte si čaj/kávu a pojďme si připřít, protože jsem se konečně rozhodla, kam budou mé internetové kroky směřovat :D

Aby to bylo více přehlednější, rozdělila jsem to do menších podbodů.


1. Budu více aktivní na instagramu (pokud byste měli zájem sdílet můj osobní život, najdete mne ZDE)
2. Tento blog nadobro nezanikne, ale přemění se na jakési skladiště článků, které mne zaujaly. Nebojte se, zdroje budou uvedeny a články a jejich vydávání zpracováno tak, aby to bylo přínosné i pro vás :)

2.2 Udělala jsem trochu pořádek v rubrikách, aby to bylo více přehlednější

3. Mé autorské články najdete pod novým blogem (!) Zatím to není ještě všechno dolazené, zatím se učím pracovat s novým nastavením. Plánuji tam sdělovat své niterné myšlenky, zamyšlení, trochu deníčkovské zápisky, hodnocení knih a filmů a taky i odlehčené fotočlánky.

ZDE

4. Na youtube se nakonec nepoženu, ale neříkám, že se za rok, za měsíc rozhodnu jinak :) Ale zatím mne to tam neláká.

5. Vrhnula jsem se na aromaterapii a symboliku, takže můžete čekat články na tato témata.

Přeji pěkné léto :)

Nový začátek? Nebo spíš konec?

23. června 2017 v 19:55 | Adri
Mám pro vás zprávu...
Dlouho jsem přemýšlela, jak to s blogem bude dál. Jak to bude celkově s mým životem. A dospěla jsem rozhodnutí, že blog tam zastavá málo místa. A kupodivu mi to ani nevadí.

Den má přece jen 24 hodin, nemůžu se věnovat všemu a všem. Dříve mojí prioritou bylo vést blog, starat se o něj, komunikovat s ostatními blogery a svými čtenáře... Dělala jsem to taky hlavně kvůli čtenářům. Chtěla jsem předávat věci, které mě něco naučily, které jsem zažila a obohatily mne.

Nyní jsem dospěla do bodu, kdy bych v tomto chtěla pokračovat, ale v seznamu mi stojí věci, kterým bych se chtěla věnovat raději. Hudba. Přátelé. Rodina. Cestování. Škola - příští rok maturuji a čekají mě přihlášky na medicínu. Brigáda. Sport. Cestování. Čtení. Vzdělávání se. Kreslení.

Za tu dobu, co jsem byla ve Francii jsem si i zároveň trochu setřídila myšlení, hodně jsem o blogu přemýšlela. Snížila se mi za ten rok návštěvnost na polovinu, což se dá pochopit, jelikož články se taktéž stáhly na polovinu, jak kvantitativně tak kvalitativně.

Zvažovala jsem dokonce, že začnu točit na youtube. Ovšem po zvážení, kolik práce dá sestříhat video... Jsem dospěla k závěru, že bych si na to musela někoho najmout :D

Konečný verdikt zní: (abych vás tak dlouho nenapínala a nezatěžovala)
Blog nadále bude fungovat, ovšem ve volnější formě. Bude to spíš takový můj zápisník. Trochu si to tady během prázdniny protředím, možná i změním vzhled. Články budou vycházet většinou převzaté, ty, co mě zaujaly.
Občas se ozvu i já... Pokud budu mít chuť a čas.

Což znamená, že ruším i poradnu a výklad snů... Esoterice a zdraví se věnuji i nadále, ovšem momentálně si dávám "studijní volno". Na dobu neurčitou :)

Přeji pěkné prosluněné dny!

V zahraničí blog nefičí....

31. července 2016 v 11:22 | Adri
Pokud můj blog čtete pozorně a dlouhodobě, jistě vám neuniklo, že v září nastupuji na gymnázium ve Francii. Do toho se ještě pokusím vychodit třetí ročník českého gymnázia, takže studium nepřerušuji, což bude jeden velký zátah. Možná sice ten individuální vzdělávací plán na dálku zruším, protože to nebudu zvládat, ale i tak to bude pořádný zápřah.
Spojení s internetem tam je ve školách a internátech slabé, v rodině sice přístup mít budu, ale ten si chci vyhradit pouze na komunikaci s rodinou a kamarády popřípadě učením do české školy, pokud zabojuju.
Upřímně trošku doufám v to, že mi zbyde alespoň trochu času na pročítání mých oblíbených blogů, ale nejsem si tím tolik jistá. O sledování mých oblíbených youtuberů ani nemluvě, budu mít ohromný skluz :D

Zklidňuji tempo

8. listopadu 2015 v 11:55 | Adri
Nadpis mluví jasně a stručně: nečekejte tolik článků, jako dříve. Nemám tolik času na to, abych ho trávila u počítače - a ani po pravdě nechci. Zároveň se ale nechci blogu zbavit úplně to ne. A ani nechci upustit od kvality článků.
Můžete si říkat: jaká kvalita článků, však většina je zkopírovaných nebo opsaných. - Omyl! Moc často se mi nestává, že bych narazila na článek, který by mi stoprocentně vyhovoval. Většinu pracuji s více zdroji, někdy připíšu vlastní poznatky, co mám v hlavě. I takový na první pohled "čmajznutý" článek mi dá dost zabrat. Nevím, na jaké přesně frekvenci se články ustálí, ale viděla bych to opravdu maximálně patnáct za měsíc. Jako takový strop si dám sedm za měsíc, ale většinou počítám s tím, že to krásně zaokrouhlím na deset.

Oznámení o nepřítomnosti

26. dubna 2015 v 9:33 | Adri
Hm, tak jsem koneně využila rubriku Novinky blogu.

Radostně (nebo zarmouceně?) vám oznamuji, že zde nebudu přítomna půlku května, tedy od 1.-16. 5.
Důvod? Jedu se vydovolenkovat. Na Jamajku.
Nebojte se, články mám nastaveny dopředu, o nic nepřijdete. Budou vycházet tak, jak jste zvyklí, tedy ob den, ale někdy se mi povede výjimka.
Témata článků vám zůstanou zahalena tajemstvím, abyste se měli na co těšit.

Možná sem občas nakouknu z mobilu, možná odpovím na komentáře, ale na e-maily odpovídat nebudu. Odpovědí se dočkáte až po mém příjezdu.

I zbytek května bude takový chaotičtější, protože budu muset dohánět učivo ve škole... uf, z té představy mi je kapánek nevolno :D

Jo a taky mám jednu špatnou zprávu. Hodně špatnou zprávu.
Opravdu.
Můj notebook stagnuje. Nevím, co s ním je, mám ho v opravně, každopádně to s ním vypadá hodně špatně. Snad mi zachrání moje soubory, kde mám uložené všechny důležité knihy, recepty, fotky, videa, povídky, články na blog - měla jsem jich tam asi 50 do zásoby, materiály do školy, písničky... Prostě kus mého života a práce.
Oujé.
Od dnešního dne si budu všechno ještě ukládat mimo notebooky.

Pevně věřím, že to je jenom drobnost a můj kolega bude pracovat zase normálně...
Až budu vědět víc, dám vědět...

AKTUALIZACE 29.4. - Soubory se prý dají zachránit (huraaaaaaa), ale notebook nejspíše ne... A taky to bude stát nějaké penízky...

Změna vzhledu?

23. dubna 2014 v 22:00 | Adri
O tomhle kroku uvažuju už měsíc... Ne že by se mi vzhled, který mi vypracovala Dincie v množství krve, potu a slz nelíbil, ale jaksi s ním příliš nesouzním... Hledám vzhled, který by se se mnou naplno vžil a vystihoval mě.
Zatím jsem na takový nepřišla, ale udělala jsem návrh, jak by měl vypadat. Samozřejmě se ta patlanina nemůže s precizní grafickou prací Dincie srovnávat, ale je mi bližší a taky je především MŮJ :D
Což o to, že jsem si stáhla photoshop, když s ním neumím pracovat a ani se mi s ním nechce začít pracovat, protože si vystačím s malováním...

Velmi by mě především zajímal váš názor, názor čtenářů a návštěvníků, jestli vzhled nahodit i sem, anebo si to mám ještě nechat projít hlavou a trochu design přeměnit. Náhled najdete ZDE


Byla bych velmi ráda, kdybyste se vyjádřili v komentářích.
Děkuji :)

Pomáhejte s rozvojem blogu

22. listopadu 2013 v 11:44 | Adri
Nechci po vás žádné finanční příspěvky, ani dárky. Jen bych moc ocenila, kdybyste mi pomohli s prací na blogu. Není to nikterak závazné, nemusíte to dělat, když nechcete, nikdo vás nenutí. Můžete mi pomáhat pravidelně, anebo jednorázově, a pak se na výpomoc úplně vykašlat, mstít se nehodlám :)

Nový kabátec blogu

22. září 2013 v 21:49 | Adri
Skáču radostí! Juchů, konečně už ho mám! :) Objednala jsem si ho už na jaře letošního roku a celou dobu si malovala, jaký asi bude... Nechala jsem většinu na Dincii, zadala jsem pouze barvu - indigovou a téma - vílu nebo anděla.
Z toho vykouzlila tento nový kabátek, na který jsme se už mohla kochat na zkoušovém blogu. Nedokázala jsem si představit, že by se mohl objevit i tady na mém, a děti, on tu je! (Omluvte to vyjadřování, poslouchám soundtrack z Harryho Pottera, takže jsem trochu rozčarovaná... nebo to může být z dnešní vodní dýmky).
Jak jste si jistě mohli všimnout, přidala jsem taky informace o autorce, tedy o mně. Hezky si počtěte a pokochejte se nad mou miniaturní fotkou. "Sluší mi to?" :D Dát sem fotku jsem plánovala až s novým layem a dost jsem se na to i těšila. No jo, jsem osoba, co chce být na očích.
Co se mi dál zamlouvá na vzhledu je písmo. Už dost dlouho jsem váhala, že ho zvětším, ale stále jsem čekala na nový vzhled. Takhle se lépe čte, že?

Spolupracuji aneb kreslící maniak

10. února 2013 v 11:55 | Adri
Rozhodla jsem se udělat dobrou věc a nudu ve škole proměnit ve smysluplnější věci. Místo toho, abych se nudila v lavici (a to hlavně v hodinách angličtiny, kde mě učitelka nenaučí ani prd, protože už umím všechny časy - jo jo, moje mamka mě přinutila si je všechny vtlouct do hlavy už před rokem) kreslím. Nekreslím si ale do deníčku, jako tomu bylo dřív, ale kreslím na zakázku - pro tento blog. Zatím si můžu připsat jenom jednu kresbu, ale snad jich bude později víc! (pozn. - článek je přednastavený, tudíž netuším, jestli už náhodou touhle dobu nepracuji na nějaké další!) Můj výtvor naleznete samozřejmě i v galerii tohoto blogu (klik sem). Nebudu ho sem dávat přímo, ať nevypadám tak vychloubačně :)

Chytám se za hlavu

21. prosince 2012 v 18:14 | Adri
Tak a je tu nový vzhled blog.cz. Ze začátku to nevypadalo tak drasticky, ale potom mi už začala vadit... ta moje nespokojenost. Miluju nové věci a změny, ale na tohle si prostě nedokážu za boha zvyknout.
 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."