Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Obrana a ochrana

Psychický útok - hyperaktivita, obrana

11. listopadu 2014 v 11:55 | Adri
Dokonce i malé děti dokážou být neskutečně zlé - podědily to zkrátka od rodičů nebo rodiče zanedbali výchovu, a tak se na dítě sesypaly ty sajrajty dnešní zvrácené společnosti. Není tedy divu, že i ti nejmenší mohou být terčem psychického útoku (posmívání, napadání, provokace…) a velice trpí.


K psychickému útoku dojde pokaždé, kdy k vám někdo nasměruje rozzlobenou myšlenku. Vzpomeňme si na výzkumy, které ukazovaly, jak náš krevní tlak a srdeční tep stoupá, když na nás někdo myslí s hněvem, přestože o tom nevíme. Děti jsou zvláště vnímavé na energii a velmi náchylné k ovlivnění psychickým útokem, proto je velmi dobré je před tímto chránit a naučit je co nejdříve cvičení s růžovým štítěm - viz dolů, či jiným obranným technikám na podobný způsob).

Amulet x talisman, návod na výrobu amuletu

2. dubna 2014 v 11:22 | Adri
CO JE TALISMAN
Samo slovo talisman pochází z arabského talásim a znamená to kouzelný obraz. Je to předmět nošený, přenášený nebo vložený za účelem přivolání lásky, štěstí, peněz, zdraví apod, jeho hlavním úkolem je tedy přitahovat, přivolávat. Dříve jako talismany sloužily různé figurky, drahé kameny nebo dokonce části rytin na papíře. V křesťanském světě to třeba bývali obrázky svatých. Jako ochranný talisman dříve kojenci dostávali chrastítka se zvonečky, neboť jejich zvuk byl považován za prostředek k zastrašení zlých duchů.

Ochrana před nemocemi na celý rok

28. prosince 2012 v 11:33 | Adri
Vezměte devět bylin, které vám jsou nejvíce po ruce z tohoto seznamu:

janovec metlatý
svízel syřišťový
komonice lékařská
třezalka tečkovaná
kapraď samec
plody dubu (žaludy :))
kopřiva dvoudomá
pelyněk obecný
prha arnika
jehličí bělokoré
listy máty peprné

Ochrana proti zlému

19. prosince 2012 v 11:22 | Adri
Potřeby:
čajová lžička hřebíčku
trochu jmelí
jeden rozdrcený dubový list
jeden rozdrcený list jasanu
list bazalky
list šalvěje
list tymiánu

Ochrana proti zákeřnému duchovi či démonovi

23. ledna 2012 v 19:04 | Adri
Jestli máš dojem, že se ve vašem příbytku zdržují duchové mrtvých a ruší vás, tak je můžete požádat o opuštění tohoto prostoru. Zapalte pět bílých svící, zapálených jedním ohněm - nejlépe použít zapalovač, aby byl použit jeden oheň, se kterým uzavřete ochranný kruh. Důležité je, abyste postupovali se zapalovačem směrem doprava, tedy pravotočivě. Nesmíte taky zapomenout kruh s ohněm dokončit - uzavřít ho tím, že ještě jednou přiložíšte zapalovač na tu svíčku, kterou jste zapalovali jako první. Kdyby vám plamen u zapalování zhasnul, prostě pokračujte dál a vytvoř jeden kompletní kruh s jedním ohněm, i když některé svičky už svítí.

Obrana proti kletbám a uhranutí

22. ledna 2012 v 18:47 | Adri
Na obranu proti kletbám je nejjednodušší použít nějaký amulet. Ten nejznámější je pentagram. Před jeho použitím je třeba ho magicky aktivovat. Udělejte běžný zasvěcovací rituál a při něm mu dejte úkol, aby vás chránil před kletbami. Jiné amulety mají podobu žáby, rohu a také oka, známého ve staré Egyptě jako Horovo oko. Nemáte-li po ruce amulet, a zlý pohled vás zastihne nepřipravené, doporučuje se dělat - jako první pomoc - symbolické znamení rukou: vztyčit ukazováček a malíček jako jakési rohy. Mezi další ochranná znamení patří trojlístky (Irsko), česnek (Řecko) a ječmen (Indie). Pozornost zlého oka také odvracejí zvonky nebo červené stužky zavěšované na krk dobytku nebo na dětské šatečky.

V případě, že jste prokletí, tak pro zrušení kletby je potřeba znát přesnou proklínací formuli. Stačí potom obrátit příčiny a následky - tím kletbu ukončíte. V tomto případě je potřeba hodně zkušeností a znalostí magie.

Obrana proti magickému útoku

22. října 2011 v 13:49 | Adri
Univerzální obranou proti magickému útoku je vizualizace Bílého světla kolem celého Tvého těla, kterým nic neprostoupí (bude to vypadat jako by ses schoval do vajíčka). Tento světelný štít, Tě posílí a bude chránit před lehčím magickým útokem.
Pro silnější ochranu pokryj vajíčko jednostranným zrcadlem. Zrcadlo je tenká vrstva na povrchu vajíčka, z Tvé strany průhledná. Všechny magické útoky se budou od něj odrážet zpět k majiteli.

zdroj - supermagie.estranky.cz/clanky/obrana-proti-magickemu-utoku.html

Kouzlo proti čtenářům myšlenek

22. října 2011 v 13:35 | Adri
Proti čtení myšlenek je dobré použít jógovou meditační techniku, která se jmenuje Antar Mauna - Vnitřní Ticho. Vyprázdněte svou mysl, ať je čistá jako voda. Nemyslete vůbec na nic. Jen pozorujte svět, aniž byste si uvědomovali něco ve své mysli. Prostě jen buďte. Když nebudete na nic myslet, tak není co číst. Na "scannování" je podobná technika - staňte se neviditelným. Kouzlo neviditelnosti je pouze imaginační.
Představujte si, že celé vaše tělo je průhledné, začínáte splývat s okolím a stáváte se neviditelným. Všechny světelné paprsky, signály, záření vámi jen prostupují a neodrážejí se o vaše tělo, pokračují dál skrze vás. Jste totiž neviditelní, ničím nezachytitelní. Přesněji vaše mysl je neviditelná a nezachytitelná. S hmotným tělem se nic nestane.
zdroj - supermagie.estranky.cz/clanky/obrana-proti-cteni-myslenek.html
 
 

Reklama
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."