Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Pomůcky a různé produkty

Čtení z ruky (3. část)

15. srpna 2017 v 9:50 | Adri
Ve třetím díle článku o čtení z ruky neboli chiromantii se dozvíme, jak věštbu ovlivňují tvar rukou, prsty a nehty, protože i ty nesou různorodé informace. Tvar rukou napovídá o charakteru člověka, jeho citovosti nebo naopak rozumovosti. Nehty nesou informace o zdravotním stavu člověka.

Čtení z ruky (2. část)

12. srpna 2017 v 9:38 | Adri
V prvním díle Čtení z ruky pro začátečníky jste se dozvěděli vše o hlavních čárách na dlani. Tentokrát se zaměříme na vedlejší čáry, které mnoho napoví o lásce, přátelství, vztazích k okolí i sobě samému a také o našem zdraví.

Vedlejší čáry na dlani ukazují na životní úspěchy a štěstí

Čtení z ruky neboli chiromantie je velmi složitá věda, která se zabývá každou maličkostí a změnou na dlani. Zatímco hlavní čáry se vyskytují na každé dlani (kromě čáry osudu, o které jsme již psala v předešlém článku a která je někdy označována také za vedlejší čáru), u vedlejších čar je jejich výskyt ovlivněn dalšími životními zvraty a rozhodnutími.

Čtení z ruky (1. část)

9. srpna 2017 v 9:28 | Adri
Rozhodla jsem se tuto sérii zařadit do rubriky Pomůcky a různé produkty, jelikož čtení z ruky může sloužit jako taková pomůcka. Sledovat znamení, které jsou všude kolem nás, patřilo odpradávna k umění lidských civilizací. Každé místo a předvším ty na lidském těle, mají svá specifika. Podívejme se tedy na jedno z nejrozšířenějších a nejznámějších, které máme pořád na očích a slouží nám denodenně: na ruce - přesněji dlaně.

Chiromantie neboli čtení z ruky je jedna z metod věštění budoucnosti, ale také nám prozrazuje informace o charakteru, o minulých skutcích a potenciálu každého jedince. Čáry na dlani jsou u každého zcela jiné a specifické a jejich uspořádání, a také stavba dlaně, nám mohou jak mnoho napovědět, tak i před mnoha věcmi varovat. Čtení z ruky je velmi staré učení, kterým se zabývali již staří Egypťané, a jak už to u všech druhů věštby bývá, setkává se i s otevřenou kritikou.

Sklenice proti komárům

28. června 2017 v 11:12 | Adri
Léto je pro většinu lidí nejoblíbenějším ročním obdobím. S ním však do našich domovů a zahrad zároveň přichází i nepříjemný hmyz, jako jsou komáři, brouci, mravenci, mouchy, vosy a podobně.

Horší než ataky jsou kousnutí hmyzem, které mohou být zdrojem infekce, onemocnění či kožních vyrážek. Některé kousnutí si dokonce vyžadují rychlé odborné ošetření, zvlášť pokud je na ně člověk alergický.

Feng Shui - koupelna

10. března 2017 v 8:13 | Adri
Všimli jste si někdy, že když v životě někdy dochází k určitým změnám, obvykle je doprovázejí problémy s autem, kuchyňským zařízením nebo s koupelnou? Koupelna je velice důležitá místnost ve vašem domě, protože je to místo, kde dochází k různým přeměnám.

Prvořadým posláním koupelny je vnější i vnitřní očista vašeho těla a živá energie by jí měla procházet rychle, bez zastavení a bez možnosti stát se stabilním.

Runy

20. listopadu 2015 v 11:22 | Adri
Runy, sada písmen a znaků odvozená z nejstarší známé abecedy používané germánskými kmeny, byly odedávna spojovány s magií a tajemnem. Ostatně v dánštině slovo runa (roun) znamená tolik, co "tajemství" nebo "záhada".
Podle starodávné germánské legendy byly první runy objeveny norským bohem Odinem, který se na své cestě za poznáním hrdinně podvolil bolestivému rituálu: nejprve si vlastní bok proklál oštěpem, načež po devět dní visel ve větvích skandinávského stromu života. Jak se jeho tělo pohupovalo ve větru, ze stromu se ulámaly větvičky, a jak dopadly na zem, tak svým uspořádáním vytvořily runovou abecedu.

Neviditelný plášť

24. září 2015 v 11:22 | Adri
Počátky módy neviditelných oděvných doplňků lze vystupovat již v řecké mytologii. Řecký bůh podsvětí Hádes vlastnil zázračnou přilbici, která každého, kdo si ji nasadil, učinila neviditelným. (Nikoli náhodou znamená ve staré řečtině jméno Hádes tolik co "neviditelný".) Tato pokrývka hlavy byle nedocenitelnou pomůckou k obelstění nepřátel, a proto si ji často vypůjčovaly i jiné mytické postavy. Nasadil si ji mladý princ Perseus, když se vydal zabít Medúzu s kšticí hadů místo vlasů, a bůh Hermes ji využil v bitvě proti obru Hippolytovi.

Šungit - aktivátor vody

25. července 2015 v 11:33 | Adri
Šungit je nejstarší minerál na planetě obsahující uhlík. Od diamantu a grafitu se šungit liší jen strukturou. Jeho molekuly jsou podobné fotbalovému míči a nazývají se FULLERENY.
Tento šungit je uložen v nejstarších vrstvách zemské kúry, jejichž stáří je více než 2 miliardy let. Jeho kosmický původ je díky vysoké koncentraci fullerenů velice pravděpodobný, protože podobné mimozemské fullereny byly nalezeny také v meteoritech. O důležitosti odhalení fullerenů hovoří i fakt, že skupina vědců za něj získala Nobelovu cenu.


Orgonit - energetický pomocník

20. července 2015 v 11:33 | Adri
Orgonit je zařízení, které funguje jako transformátor energie. Destruktivní energii vtahuje do sebe, vevnitř mění její vibrace na vyšší, léčivé a konstruktivní a tuto zdravou, čistou prospěšnou energii vysílá kolem sebe. Především neutralizuje zhoubné působení elektromagnetického záření vysílačů a veškeré elektroniky, které kolem sebe v městě máme požehnaně.


Z čeho se skládají:
Orgonity se skládají z následujících komponentů: pojivo, které drží hmotu orgonitu (organická část) v požadovaném tvaru a dále plniva, což je funkční složka (anorganická část).

Plnivo:
Jako základní plnivo, které sežene snad každý jsou různé kovové piliny (špony). Nejlépe fungují hliníkové, čím menší, tím lepší. Takže někdy se rovnou dělají z kovového prášku, výroba je potom jednodušší.

Čaj kreativita

23. května 2015 v 11:33 | Adri
Jak se tak koukám, je to první "opravdový" produkt v rubrice pomůcky a různé produkty... Zajímavé :D

Čaj kreativitu si můžete zakoupit na e-shopu ekouzlo.cz, konkrétně přesně TADY.

Popis výrobku: Čaj podporuje naší mysl, kreativitu a tvořivost. Pomáhá s prouděním inspirace, řešení situací kreativním způsobem. Vhodný při jakékoliv činnosti, používat kreativní čaj můžete vždy. Vhodné používat při různých společenských akcí spojené s tvořivostí. Chodíte do výtvarného ateliéru nebo na semináře? Čaj Kreativita bude váš inspirující společník.
Hmotnost: 50g.
Složení: Zelený čaj Gunpowder, citronová tráva, pomerančová kůra, skořice
Návod k použití na obalu, čaj je vícenálevový

Čaj můžete použít také jako obětinu, když potřebujete nové nápady. Například pokud třeba nevíte kudy kam nebo vás pouze čeká kreativní dílna, uvařte jej podle návodu a vylijte ho do země se slovy: "Prosím, matko Země, poskytni mi originální nápady a jasnou flexibilní mysl. Děkuji ti."
 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."