Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Pomůcky a různé produkty

Domácí prostředek proti ušnímu mazu a infekcím ucha

24. srpna 2018 v 11:43 | Adri
Je známým faktem, že tyčinky na čištění uší, tzv. uchošťoury, pro naše citlivé zevní zvukovody nejsou vůbec vhodné. Do ucha bychom si určitě ničím šťourat neměli. Mnohem vhodnější je řešit nánosy ušního mazu pomocí ušních kapek, klidně i těch vyrobených doma.


Jak vyrobit lékárničku z přírodních ingrediencí

30. dubna 2018 v 11:56 | Adri
Blíží se doba dovolených a na každou cestu se vyplatí mít pár drobností z lékárničky, které nám mohou prokázat velkou službu. Jestliže nechcete sahat po běžných chemicky vyrobených lécích, můžete se nechat inspirovat přírodou a jejími uzdravujícími účinky na naše tělo.

13 typů zeleniny, které si můžete pěstovat doma stále dokola

5. února 2018 v 11:07 | Adri
Současná doba je velmi nakloněna návratu k přirozenosti, obnovitelnosti, soběstačnosti, přírodnosti, zkoušení a integraci nových návyků. Jedním z nich se také může stát pěstování zeleniny a to i v případě, že nemáte k dispozici vlastní kousek země. Nejde jen o to pěstovat si vlastních pár kousků, ale obnovovat pěstování nového ze starého a tím šetřit na více úrovních. Dnes vám představím několik jednoduchých tipů na tzv. re-pěstování, které jsou inspirací ke zkoušení a poznávání vlastních možností, radosti a sebedůvěry.

Rady pro ty, kdo jsou celý den na nohou

28. ledna 2018 v 11:02 | Adri
Žena obvykle udělá za jeden den 20 000 kroků. Pokud chodí na vysokých podpatcích, ničí si nohy. Krása nohou a krása vůbec musí být fyziologická. Chůze na vysokých podpatcích omezuje působení svalové pumpy a tím snižuje krevní oběh v nohou. Návrat žilní krve k srdci se zpomaluje, dochází ke stázi krve. Tím vznikají křečové žíly a nohy se unavují.

Čtení z ruky (3. část)

15. srpna 2017 v 9:50 | Adri
Ve třetím díle článku o čtení z ruky neboli chiromantii se dozvíme, jak věštbu ovlivňují tvar rukou, prsty a nehty, protože i ty nesou různorodé informace. Tvar rukou napovídá o charakteru člověka, jeho citovosti nebo naopak rozumovosti. Nehty nesou informace o zdravotním stavu člověka.

Čtení z ruky (2. část)

12. srpna 2017 v 9:38 | Adri
V prvním díle Čtení z ruky pro začátečníky jste se dozvěděli vše o hlavních čárách na dlani. Tentokrát se zaměříme na vedlejší čáry, které mnoho napoví o lásce, přátelství, vztazích k okolí i sobě samému a také o našem zdraví.

Vedlejší čáry na dlani ukazují na životní úspěchy a štěstí

Čtení z ruky neboli chiromantie je velmi složitá věda, která se zabývá každou maličkostí a změnou na dlani. Zatímco hlavní čáry se vyskytují na každé dlani (kromě čáry osudu, o které jsme již psala v předešlém článku a která je někdy označována také za vedlejší čáru), u vedlejších čar je jejich výskyt ovlivněn dalšími životními zvraty a rozhodnutími.

Čtení z ruky (1. část)

9. srpna 2017 v 9:28 | Adri
Rozhodla jsem se tuto sérii zařadit do rubriky Pomůcky a různé produkty, jelikož čtení z ruky může sloužit jako taková pomůcka. Sledovat znamení, které jsou všude kolem nás, patřilo odpradávna k umění lidských civilizací. Každé místo a předvším ty na lidském těle, mají svá specifika. Podívejme se tedy na jedno z nejrozšířenějších a nejznámějších, které máme pořád na očích a slouží nám denodenně: na ruce - přesněji dlaně.

Chiromantie neboli čtení z ruky je jedna z metod věštění budoucnosti, ale také nám prozrazuje informace o charakteru, o minulých skutcích a potenciálu každého jedince. Čáry na dlani jsou u každého zcela jiné a specifické a jejich uspořádání, a také stavba dlaně, nám mohou jak mnoho napovědět, tak i před mnoha věcmi varovat. Čtení z ruky je velmi staré učení, kterým se zabývali již staří Egypťané, a jak už to u všech druhů věštby bývá, setkává se i s otevřenou kritikou.

Sklenice proti komárům

28. června 2017 v 11:12 | Adri
Léto je pro většinu lidí nejoblíbenějším ročním obdobím. S ním však do našich domovů a zahrad zároveň přichází i nepříjemný hmyz, jako jsou komáři, brouci, mravenci, mouchy, vosy a podobně.

Horší než ataky jsou kousnutí hmyzem, které mohou být zdrojem infekce, onemocnění či kožních vyrážek. Některé kousnutí si dokonce vyžadují rychlé odborné ošetření, zvlášť pokud je na ně člověk alergický.

Feng Shui - koupelna

10. března 2017 v 8:13 | Adri
Všimli jste si někdy, že když v životě někdy dochází k určitým změnám, obvykle je doprovázejí problémy s autem, kuchyňským zařízením nebo s koupelnou? Koupelna je velice důležitá místnost ve vašem domě, protože je to místo, kde dochází k různým přeměnám.

Prvořadým posláním koupelny je vnější i vnitřní očista vašeho těla a živá energie by jí měla procházet rychle, bez zastavení a bez možnosti stát se stabilním.

Runy

20. listopadu 2015 v 11:22 | Adri
Runy, sada písmen a znaků odvozená z nejstarší známé abecedy používané germánskými kmeny, byly odedávna spojovány s magií a tajemnem. Ostatně v dánštině slovo runa (roun) znamená tolik, co "tajemství" nebo "záhada".
Podle starodávné germánské legendy byly první runy objeveny norským bohem Odinem, který se na své cestě za poznáním hrdinně podvolil bolestivému rituálu: nejprve si vlastní bok proklál oštěpem, načež po devět dní visel ve větvích skandinávského stromu života. Jak se jeho tělo pohupovalo ve větru, ze stromu se ulámaly větvičky, a jak dopadly na zem, tak svým uspořádáním vytvořily runovou abecedu.
 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."