Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Pomůcky a různé produkty

Feng Shui - koupelna

10. března 2017 v 8:13 | Adri
Všimli jste si někdy, že když v životě někdy dochází k určitým změnám, obvykle je doprovázejí problémy s autem, kuchyňským zařízením nebo s koupelnou? Koupelna je velice důležitá místnost ve vašem domě, protože je to místo, kde dochází k různým přeměnám.

Prvořadým posláním koupelny je vnější i vnitřní očista vašeho těla a živá energie by jí měla procházet rychle, bez zastavení a bez možnosti stát se stabilním.

Runy

20. listopadu 2015 v 11:22 | Adri
Runy, sada písmen a znaků odvozená z nejstarší známé abecedy používané germánskými kmeny, byly odedávna spojovány s magií a tajemnem. Ostatně v dánštině slovo runa (roun) znamená tolik, co "tajemství" nebo "záhada".
Podle starodávné germánské legendy byly první runy objeveny norským bohem Odinem, který se na své cestě za poznáním hrdinně podvolil bolestivému rituálu: nejprve si vlastní bok proklál oštěpem, načež po devět dní visel ve větvích skandinávského stromu života. Jak se jeho tělo pohupovalo ve větru, ze stromu se ulámaly větvičky, a jak dopadly na zem, tak svým uspořádáním vytvořily runovou abecedu.

Neviditelný plášť

24. září 2015 v 11:22 | Adri
Počátky módy neviditelných oděvných doplňků lze vystupovat již v řecké mytologii. Řecký bůh podsvětí Hádes vlastnil zázračnou přilbici, která každého, kdo si ji nasadil, učinila neviditelným. (Nikoli náhodou znamená ve staré řečtině jméno Hádes tolik co "neviditelný".) Tato pokrývka hlavy byle nedocenitelnou pomůckou k obelstění nepřátel, a proto si ji často vypůjčovaly i jiné mytické postavy. Nasadil si ji mladý princ Perseus, když se vydal zabít Medúzu s kšticí hadů místo vlasů, a bůh Hermes ji využil v bitvě proti obru Hippolytovi.

Šungit - aktivátor vody

25. července 2015 v 11:33 | Adri
Šungit je nejstarší minerál na planetě obsahující uhlík. Od diamantu a grafitu se šungit liší jen strukturou. Jeho molekuly jsou podobné fotbalovému míči a nazývají se FULLERENY.
Tento šungit je uložen v nejstarších vrstvách zemské kúry, jejichž stáří je více než 2 miliardy let. Jeho kosmický původ je díky vysoké koncentraci fullerenů velice pravděpodobný, protože podobné mimozemské fullereny byly nalezeny také v meteoritech. O důležitosti odhalení fullerenů hovoří i fakt, že skupina vědců za něj získala Nobelovu cenu.


Orgonit - energetický pomocník

20. července 2015 v 11:33 | Adri
Orgonit je zařízení, které funguje jako transformátor energie. Destruktivní energii vtahuje do sebe, vevnitř mění její vibrace na vyšší, léčivé a konstruktivní a tuto zdravou, čistou prospěšnou energii vysílá kolem sebe. Především neutralizuje zhoubné působení elektromagnetického záření vysílačů a veškeré elektroniky, které kolem sebe v městě máme požehnaně.


Z čeho se skládají:
Orgonity se skládají z následujících komponentů: pojivo, které drží hmotu orgonitu (organická část) v požadovaném tvaru a dále plniva, což je funkční složka (anorganická část).

Plnivo:
Jako základní plnivo, které sežene snad každý jsou různé kovové piliny (špony). Nejlépe fungují hliníkové, čím menší, tím lepší. Takže někdy se rovnou dělají z kovového prášku, výroba je potom jednodušší.

Čaj kreativita

23. května 2015 v 11:33 | Adri
Jak se tak koukám, je to první "opravdový" produkt v rubrice pomůcky a různé produkty... Zajímavé :D

Čaj kreativitu si můžete zakoupit na e-shopu ekouzlo.cz, konkrétně přesně TADY.

Popis výrobku: Čaj podporuje naší mysl, kreativitu a tvořivost. Pomáhá s prouděním inspirace, řešení situací kreativním způsobem. Vhodný při jakékoliv činnosti, používat kreativní čaj můžete vždy. Vhodné používat při různých společenských akcí spojené s tvořivostí. Chodíte do výtvarného ateliéru nebo na semináře? Čaj Kreativita bude váš inspirující společník.
Hmotnost: 50g.
Složení: Zelený čaj Gunpowder, citronová tráva, pomerančová kůra, skořice
Návod k použití na obalu, čaj je vícenálevový

Čaj můžete použít také jako obětinu, když potřebujete nové nápady. Například pokud třeba nevíte kudy kam nebo vás pouze čeká kreativní dílna, uvařte jej podle návodu a vylijte ho do země se slovy: "Prosím, matko Země, poskytni mi originální nápady a jasnou flexibilní mysl. Děkuji ti."

Létající koberec

30. července 2014 v 11:44 | Adri
Nejstarší známý létající koberec se objevuje v pověstech o králi Šalamounovi. Tento syn krále Davida (slavného vítěze nad Goliášem) a Betšeby se těší pověsti největšího panovníka starověkého Izraele. Podle biblických Knih královských byl nejenom obratným politikem, ale i lítým válečníkem. S pomocí silné armády se mu podařilo dobýt říši, která se prostírala od Egypta po řeku Eufrat v Iráku. Vynikal moudrostí a spravedlností a byl milovníkem krásy, autorem skvostné poezie a stavitelem nádherných paláců a chrámů.

Křišťálová koule

25. července 2014 v 11:33 | Adri
Křištálové koule jsou v současné podobě známy teprve od středověku, ale věštění z křišťálu, ať přídního či leštěného, má daleko starší tradici. Je jednou z forem jasnovidectví, tedy věštění, jež se provádí pomocí zírání do průzračné či odrazivé plochy objektu tak dlouho, až se před očima začnou vytvářet obrazy ať již v předmětu samotnému, či v mysli člověka. Tu či onu formu jasnovidectví znala pravděpodobně každá kultura. Ve středověké Mezopotámii věštci vlévali olej do nádob s vodou a vykládali tvary, které se utvářely ve vodní hladině. Biblický Josef vlastnil stříbrný pohár, z něhož pili i věštil budoucnost. Staří Egypťané, Arabové a Peršané hádali z misek naplněných inkoustem, zatímco Řekové pohlíželi v naději, že se jim dostane vizí budoucnosti, do vyleštěných zrcadel nebo leštěné mosazi. Prvními skutečnými věštci z křišťálu byli Římané, kteří k jasnovidectví nejraději užívali leštěné (ne však nutně kulaté) krystaly křemene nebo berylu.

Zrcadlo

24. července 2014 v 11:55 | Adri
Většina z nás neshledává na zrcadle nic výjimečného.Nečekáme od něj, že nám ukáže nejhlubší tužby našich srdcí tak jako zrcadlo z Erisedu, ani že k nám bude promlouvat jako zrcadlo zlé královny v pohádce o Sněhurce. Používáme je každý den při všedních úkonech, jako je čištění zubů, česání, mačkání uhrů a sotva je při tom vnímáme. Avšak v minulosti si lidé přítomnosti zrcadel velice vážili.

Kouzelná hůlka

23. července 2014 v 11:33 | Adri
Tyto hůlky, tak jednoduché a elegantní a snadno přenosné, jsou po celém světě uznávanými symboly schopnosti ovlivňovat chod věcí.
 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."