Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Řetězáky, dotazníky

Silvestrovský TAG

12. ledna 2016 v 11:33 | Adri
Vzhledem k datumu to moc už silvestrovské není, ale pořád je přece leden a já dlouho neudělala žádný tag. A taky mě to i baví, tak tady máte článek na oddech :)

Čajový Tag

23. června 2015 v 11:11 | Adri
Jakmile jsem se dozvěděla, že existuje čajový tag, neboli dotazník, vyhýbáte-li se mainstream názvům, ihned jsem přestala v činnosti, oddálila jsem učení biologie a začala psát. Těžko říci, jestli to mělo nějaký dopad na známku, dám vám potom vědět :D Ale myslím si, že už mám učivo v malíku.
Abyste věděli, čaj je mou velkou vášní. Kromě něj piju hodně vodu s citronem, okurkou, mátou, bazalkou a limetkou nebo i jen obyčejnou. Sladké pití není nic pro mě, ale občas si v létě dám ledovou tříšť. A taky si dělám ovocné či zeleninové smoothie a šťávy. Ale celkově snad z mého přijmu tekutin zabírá čaj tak jednu pětinu, možná jednu čtvrtinu... Ale dost kecání, jdu k otázkám :D

Dotazník-TAG Kouzelná kniha

1. března 2015 v 11:33 | Adri
Na tenhle dotazník, respektive TAG, jak se mu v této době říká, jsem narazila na jednom knižním blogu (v poslední době sleduji převážně knižní blogy) a okamžitě jsem si ho uložila, že ho budu muset někdy udělat. A myslím, že nastala právě ta vhodná chvíle :)

1. Kouzlo, jež Vás přenese do děje jakékoliv knihy, přesně do chvíle, kterou si vyberete
Kam se necháte přenést, do jaké chvíle a proč?

Jednoznačně Pán Prstenů - Společenstvo prstenu a to do chvíle, kdy se utváří společenstvo (ano, hádáte správně - ráda bych se vetřela do jejich výpravy :D). Už jako malá jsem mnohokrát snila, že se objevím přesně tam a půjdu s Frodem hodit prsten do Hory Osudu. - Vlastně plánuju spíš bojovat po boku Aragorna, Legolase a Gimliho, ale na místě jakože odpřísáhnu, že ho tam hodím s ním :D

Vánoční

24. prosince 2014 v 11:11 | Adri
Rozhodla jsem se dát na ty Vánoce oddechovější článek. Vybrala jsem zajímavé vánoční otázky a odpověděla na ně :) Přeji všem šťastné a veselé!

Řetězák od Míšy

31. prosince 2013 v 11:33 | Adri
Rozhodla jsem se odpovědět na pár otázek z řetězáku, který koluje po různých blozích. Blogeři si sami dávají otázky a tak se otáčí dokola a dokola... Vynechala jsem úkol, ve kterém se s vámi mám podělit o 10 faktů - dost si jich můžete přečíst o mě v této rubrice (Řetězáky, dotazníky). Taky jsem nevymýšlela otázky pro ostatní blogery, protože - jak se znám - bych se opakovala. Odpovídala jsem na otázky, které vymyslela Míša (meka.blog.cz)

Řetězák - K blogování

8. června 2013 v 11:11 | Adri
Kdyby ses měla vystihnout v jedné větě, jak by zněla?
"Nemám hranice"

Jakou studuješ školu, a co bys chtěla jednou dělat?
Studuju v osmém ročníku na základní škole, v budoucnu bych chtěla na gymnázium a odtamtud na medinu. Profesi bych si představovala jako homeopata. Jestli mi to vyjde, to se ještě uvidí... Ještě existuje alternativa jít na jazykovou školu, překládat knihy a nebo je psát :)

Řetězák - Hudba

2. dubna 2013 v 11:11 | Adri
Po nějaké době tu máme nějaký ten řetězák/dotazník. Opět mám tu náladu, ve které chci dělat rozhovor sama se sebou :D Tenhle otazník je ještě trhlejší, než ty předešlé :D

Knižní řetězák

31. prosince 2012 v 11:55 | Adri
1. Oblíbená kniha z dětství?
Z raného dětství to byla knížka mixu pohádek od Erbena a Němcové. Později to byli Broučci od Karafiáta.
2. Co právě čteš?
Časopis Enigmu a plno blogů - na Vánoce jsem dostala plno knížek, tak nevím, do jaké se pustit dřív (jeden díl Upířích deníků jsem už přečetla)

První "řetězák"

4. prosince 2012 v 11:26 | Adri
Popadla mě horečka řetězáků. Strašně ráda vyplňuju všelijaké dotazníky, tak doufám, že si je alespoň někdo přečte, protože na ně nemám v plánu odpovídat jednoslovně nebo nudně :) A kdo ví, možná si tím trénuju případné rozhovory (jo, zase fantazíruju). Tak se do toho dáme!
Vybrala jsem téma psaní.
 
 

Reklama
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."