Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Rituály

Velký očistný rituál s pomůckami z ekouzlo

25. dubna 2015 v 11:55 | Adri
Když mi přišla nabídka z ekouzlo.cz, byla jsem upřímně nadšená. Pomůcky na rituály sháním většinou v přírodě nebo je mám po ruce doma, a pokud potřebuji unikát, počkám si na esoterický festival či jiné akce. Vůbec mě nenapadlo prozkoumat e-shopy...
Ale nyní už přejdeme k samotnému rituálu.

Vybrala jsem očistný rituál, jelikož očisty je na jaře třeba. Za zimu se do nás naskládalo mnoho destruktivní energie a abychom byli na jaře čilí a zdraví, potřebujeme udělat úklid, zbavit se starých věcí, vzpomínek, zvyků, abychom měli příjemný start.

Tímto rituálem očistíte nejen sebe na fyzické a nehmotné úrovni, ale také svůj domov.

Pohlídejte si dobu na rituál, musí být ubývající měsíc.

Rituál samotný trvá celý den, takže si vezměte volno :)

Během rituálu, který trvá kolem 24 hodin, nic nejezte - alespoň se o to pokuste. Pokud by vám to nešlo, můžete si do vody přidat pár kousků ovoce nebo bylinek. Povolená je pouze čistá voda a bylinkové čaje. Pokud by bylo úplně nejhůř, kousněte si do ovoce nebo zeleniny. Ale podle mě to v pohodě zvládnete i bez jídla :)

Charakteristika živlů

14. ledna 2015 v 11:22 | Adri
ŽIVLY
Znamenají více než vlivy působící na počasí. Jsou to čtyři stvořitelské energie vesmíru, což byla myšlenka, kterou poprvé zformulovali myslitelé ve starověkém Řecku.

Tento článek načrtává, co každý živel představuje včetně jejich základní charakteristiky, jim přiřazených nástrojů, znaků a symbolů, druhů rituálů a jiných zajímavostí. Výpis je co nejstručnější, protože nejlepší způsob jak pochopit živly, je pracovat s nimi a jak je například využít u rituálů ale i jiných úkonů.

Duchovní očištění dítěte

26. listopadu 2014 v 11:55 | Adri
Tento návod popisuje, jak uklidnit dítě, pokud trpí depresí, bojí se, je podrážděné, nemocné - zkrátka není mu dobře. Nečekejte odborné psychologické postupy, ale duchovní práci s archandělem Michaelem (specializuje se na děti). Je to takové čištění od všech destruktivních vlivů, které se na dítě ze ve všech stran sypou. Třebaže se jako rodiče můžete strhat, jen aby váš potomek se měl dobře, stejně se může stát, že se na něj nějaká entita nalepí.

Rituál - přivedení nového rodiče do rodiny

27. dubna 2014 v 11:11 | Adri
Pokud hledáte partnera a máte už dítě z předchozího vztahu, nepřivádějte do domu nového otce nebo matku, dokud si o něj dítě samo neřekne, nebo neprojeví, že mu cosi chybí. Ve správně fungujícím vztahu je velmi důležité dítě! (děti). Také musí akceptovat nového rodiče! Existuje rituál, který má pomáhat se spojit takovým rodinám, aby správně fungovaly:
Rodič, nový rodič a dítě (popřípadě děti) se napijí z jedné nádoby, z níž si také pokropí trochu vlasy. Ti tři (nebo více :)) si lehnou na trávník s hlavami u sebe. Následně myslí na společnou budoucnost a dívají se na oblohu.


Účinnost rituálu podpoří zkušenost, že nový rodič již jednu noc strávil na rodinném pozemku a vypomohl v domácnosti.

Odhalení pravé lásky

17. února 2013 v 11:33 | Adri
Na svatého Lukáše (18. října) vezměte snítku pelyňku, majoránky, měsíčku a tymiánu. Byliny usušte. Pak je povařte ve vodě s trochou medu a octa. Až směs vychladne, pomažte touto směsí své ruce a sepějte je k sobě. Poté třikrát opakujte nahlas toto pořekadlo: "O´svatý Lukáši, buď ke mne laskavý. Ať ve snu se láska má odhalí, prosím tě Lukáši."

Následující noci byste měli spatřit tvář svého budoucího partnera, nebo se by se vám ve snu mělo ukázat jiné vodítko.

Ospravedlnění rituálů

20. prosince 2012 v 19:42 | Adri
Tímto článkem vám chci vysvětlit, proč jsem v poslední době na blog přispívala hlavně rituály.

Zabezpečení dětského pokoje

19. prosince 2012 v 11:44 | Adri
Tenhle rituál bude účinný, pouze tehdy, když jej budou dělat děti. (Asi do 10 let)
Potřeby:
čtvrtka bílého papíru
tužka (černý fix nebo pastelka)

Splnění přání

17. prosince 2012 v 12:11 | Adri
Jeden den před úplňkem pouštějte balon naplněný heliem.
Jděte na kopec. Na něm uvažte balonek na šňůru. Myslete při tom na svoje přání. Udělejte uzel a otočte se 7krát podle hodinových ručiček. Potom rozvažte balon a pusťte ho.

Výroba hůlky

15. prosince 2012 v 11:55 | Adri
Přesně o východu slunce vezměte do levé ruky větev z posvátného stromu ideálního na výrobu hůlky - například vrby, lísky, dubu, jeřábu, hlohu, jabloně, břízy, ořešáku... POZOR! Dřevo by se nemělo brát ze stromu, když zrovna kvete nebo plodí!
Nejlépe je si vybrat větev intuitivně, ta která se vám bude nejvíce líbit. Nebo k vám může přijít z nenadání - třeba vám spadne na hlavu :)
Udělejte do větve nožem tři zářezy (pravou rukou - leváci jsou v nevýhodě, bohužel). Při tom proneste větu:

Egyptský rituál - Vyhánění zlých duchů z obydlí

11. prosince 2012 v 11:33 | Adri
Potřebujete:
aromatický olej
sůl
rozmarýn
olivy
šalvěj
mísa s pramenitou vodou (z potůčku)
dlouhá bílá stuha
 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."