Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Tajné společnosti

Tajemství Gruzie

3. února 2015 v 11:44 | Adri
Gruzie, jedna z nejstarších křesťanských zemí vůbec (přijala křesťanství již roku 337 n. l.), ležící na území bájné Kolchidy - země Médey a Amazonek, cíl Argonautů - dostala podle mnoha zdrojů své současné jméno po sv. Jiří.

Harry Potter s námi manipuluje? 2. část

25. ledna 2015 v 11:11 | Adri
Pokračování zajímavého článku o Harrym Potterovi. Doporučuji! Autorkou nejsem já, občas si dovoluji něco přidat a pozměnit. První dál najdete ZDE.

Harry Potter s námi manipuluje? 1. část

24. ledna 2015 v 11:33 | Adri
Narazila jsem na zajímavý článek o Harrym Potterovi a jeho podprahových zprávách. Jelikož je dlouhý, rozdělila jsem ho na dva samostatné články. Je opravdu zajímavý, doporučuji všem, i těm, kteří Harryho Pottera moc nemusí nebo jej naopak milují. Já Harryho Pottera četla i v angličtině (ale jen poslední díl), i když jsem věděla, že tam jsou jisté subliminály. Soustředila jsem se však hlavně na gramatickou stránku, takže to podle mě na mne nemělo takový dopad.
Jinak mám příběh Harryho ráda, nedávno jsem navštívila i studio, kde se natáčel. Jen mi přijde zajímavé trochu více zkoumat symboliku příběhu, i když mi to místy taky připadá přitažené za vlasy.

Proč FBI organizuje falešné teroristické komploty?

24. října 2014 v 11:22 | Adri

Pokud dáme policii, či státu neomezenou moc k nakládání se zločinci, nemůžeme si pak být nikdy jistí tím, že mezi tzv. zločince, či teroristy nebudeme patřit i my sami. Základní lidská práva musí být bezpodmínečně zachována i pro ty nejhorší zločince. Mezi ně patří i presumpce neviny. Musíme koukat, co se děje kolem nás, nesmíme být apatičtí a ignorantští. Protože jednou, se otázka základních lidských práv může týkat i nás.

Bilderbergové (Club Bilderberg)

18. října 2014 v 11:44 | Adri
Proč se schází tajně? Proč nemůžeme znát podrobnosti ohledně jedné světové vlády? Proč si to nemůžeme rozhodnout sami? Proč? Protože oni si myslí, že jsou chytřejší než my "obyčejní?". Protože bychom nerozuměli vyššímu principu? Nedokázali bychom přijmout plán, který nám chystá pár samozvaných vůdců?

Tajné společnosti: Mystéria

15. října 2014 v 11:44 | Adri
Dějiny jsou naplněny šepotem tajných společností. Zprávami o stařešinech a knězích, kteří střežili zakázané vědomosti. Významní muži, tajně se scházející, kteří směrovali vývoj civilizace, jsou zaznamenáni ve spisech všech národů.

Tajné společnosti: Jejich názvy nejsou důležité - jejich cíl ano

3. října 2014 v 11:11 | Adri
Společnost Roshaniya přijímala cestovatele za zasvěcence a potom je posílala hledat další kapituly Řádu. Někteří věří, že Assassini byli větví řádu Roshaniya. Větve Roshaniya nebo "osvícených" nebo Iluminátů existovaly a dosud existují všude. Jedním z pravidel bylo nepoužívat stejného jména a nikdy nepoužívat označení "Ilumináti". Toto pravidlo vlastně platí dodnes. Věřím, že porušení tohoto pravidla mělo za následek pád Adama Weishaupta, který jméno Ilimunati vynesl na veřejnost.

Satanistický rituál v Českém lesíku (Bohemian Grove) jehož se účastní světoví vůdci

23. září 2014 v 11:55 | Adri
Na úvod pár slov: slovo Bohemian je splajto s názvem naší krajiny, avšak Bohamia znamená také plameny. Nechala jsem tedy původní nepřesný překlad "Český lesík". Nebojte se tedy, že by naše země byla satanistická, právě naopak :) Držíme se vcelku dobře...

Na Bohemian Avenue 20601 Monte Rio v Kalifornii se skrývá malebný 2700 akrový Bohemian Grove (Český lesík), jeden z nejtajnějších klubů celého světa. Každý rok se v polovině července koná v Bohemian Grove dvoutýdenní slezina nejmocnějších mužů světa. Zde provádějí bizarní rituál, který se nazývá Ceremoniál zpopelnění starostí. Všichni na sobě mají červené, černé a stříbrné róby, uctívají obrovskou kamennou sovu (zbodobňuje pohanského boha Molocha) a obětují figurínu lidského dítěte právě této sově, které říkají Velká česká sova (Great Owl of Bohemia). - Je zajímavé, že právě obětování dítěte je starobylý způsob, jak uctívat starobabylonského boha Molocha...

Dějiny NWO: Zákon o federální rezervě

24. dubna 2014 v 11:22 | Adri
Máme tady poslední díl seriálu vypovídající o minulosti Iluminátů a jiných tajných společností usilující o Nový světový řád, tj. totalitní nadvládu nad všemi lidmi. Pokud vůbec nemáte tušení, že něco takového je vůbec možné, zkuste se mrknout do rubriky Tajné společnosti, kde osvětluji, že tajné organizace opravdu existují a jejich machinace byly vidět i v minulosti. Tento díl bude dlouhý avšak přínosný, proto se připravte a udělejte si více času na čtení. Mluví se v něm především o ekonomice USA a její válkou před Ilumináty... nakonec (jak dobře víme) Ilumináti vyhráli.

Dějiny NWO: Kontrola peněz

23. dubna 2014 v 11:11 | Adri
Jak jsem řekla, tak udělám. Slíbila jsem, že vám naservíruji další porci vědění o minulosti tajné organizaci zvané ilumináti, která má v úmyslu ovládnout svět. Pokud vůbec netušíte, o čem je řeč, provětrejte rubriku Tajné společnosti. Ještě nám zbývá mnoho let, které musíme probrat, abychom se dobrali až k současnosti, takže hurá do čtení.
 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."