Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE


Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Záhady

Transfúze krve mi změnila osobnost, tvrdí žena

14. prosince 2017 v 11:51 | Adri
Devětapadesátiletá žena během operačního zákroku dostala transfúzi krve. A po návratu z nemocnice začala silně pociťovat, že v jejím charakteru se objevily vlastnosti, které do té doby vůbec neměla.

"Jelikož jím velmi střídmě a z masa už cca 30 let jen kuřecí a rybí maso, po operaci jsem byla nesmírně překvapena svou změněnou chutí k jídlu! Ne snědla, ale snad doslova ´sežrala´ bych snad úplně vše, co jsem kde viděla," popisuje žena změnu apetitu.

Podle ní stačilo, když viděla v televizi reklamu na guláš a okamžitě ji přepadla obrovská chuť na propagované jídlo. "Znám se a věděla jsem, že to nejsem já, že to není moje a že mi to nepatří," vypráví Iva Lenta.

10 společností řídící svět (údajně)

1. července 2017 v 12:28 | Adri
Jistě se všichni schodeneme na tom, že to, co se děje tam "nahoře" - tím myslím vysokou politiku, kde ovčan, pardon občan nemá žádnou váhu, existuje. Někdo musí stát za tím Babišem, Sobotkou, Trumpem, královnou Elizabeth, Junckerem... Možná se nikdy nedozvíme, jak to tam opravdu vypadá, protože všechno je samozřejmě přísně utajeno, můžeme se jen dohadovat a občas si přečíst nějakou konspirační teorii. Tady vám servírují deset nejznámějších a údajně nejmocnějších skupin řídící svět.

Tajné společnosti navíc existovaly po celou historii. Elity šílící po moci a penězích se spřáhly, aby prosadily co největší kontrolu nad masami. Jejich chapadla dosahují do všech aspektů našich každodenních životů prostřednictvím kontroly nad ekonomikou, náboženstvím, vzděláním a politikou.

Nebylo by snad lepší býti naivní a žít s hlavou v písku? Ne. Je lepší alespoň trochu tušit, co se na světě děje, abychom se připravili na možné budoucí scénáře. Není ale zase dobré se jimi zabývat dopodrobna, bát se a očekávat třetí světovou válku každým dnem.

Tak a jdeme na seznam!

Prsten Atlanťanů

25. června 2016 v 11:44 | Adri
Prsten Atlantiďanů je často označován za zázrak mikromagnetismu. Používali jej faraonové a traduje se, že je to předmět tajemného lidu Atlantidy. Byl nalezen v roce 1860 v egyptském Údolí králů vynikajícím francouzským egyptologem, markýzem d'Agrainem. Prsten byl vytvořen z kameniny, původem z Asuánu a byl na něm znázorněn zvláštní symbol, skládající se z geometrických obrazců. Tyto tvary jsou vyřezány a umístěny v souladu s určitou rovnováhou mezi jednotlivými obrazci.
Tento nenápadný kroužek, nazývaný později jako prsten Atlantů, zdědil pak André de Belizal, schopný radiestét, proutkař a jeden z prvních badatelů energie, vycházející z tvarů předmětů, tedy tvarových zářičů. S prstenem prováděl různé experimenty a tak se mu podařilo objevit jeho překvapující vlastnosti.
Účinky prstenu byly později dokazovány na autofotografiích a fyzikálních měřeních. Prsten byl mimo jiné testován i přístrojem Prognos, používaném v lékařství a kosmickém výzkumu.

Utajený experiment - Prapůvodní druhy rostlin a živočichů

17. května 2016 v 11:22 | Adri
Cesta do pravěku v laboratořích Ciba-Geigy
Pod číslem 0 351 357 přihlásila 15. června 1989 firma "Ciba-Geigy" v Basileji evropský patent: s vyloučením genové technologie, pouze za působení elektrostatického pole se podařilo vypěstovat prapůvodní formy ryb, kapradin, obilnin a hub. Dagny a Imre Kernerovi tyto experimenty v letech 1991 a 1992 nafilmovali a hovořili také s vědeckými pracovníky laboratoří…

Před více než 400 miliony let se na pevninách začaly postupně rozrůstat první rostliny, aby pak ve vítězném tažení dobyly Zemi. O necelých 100 milionů let později by náš pohled padl na obrovské porosty kapradin, přesliček a jehličnanů. Když v křídě vyhynuli obrovští pravěcí ještěři, jehličnaté stromy právě dominovaly. Na Zemi se rozšířily kvetoucí rostliny a nastal čas listnatých stromů. Trávy, květiny a stromy formovaly tvář Země od těchto dávných dob až po dnešek, avšak nejen to, vytvořily také atmosféru, v níž můžeme dýchat. Mohlo se to všechno uskutečnit bez jakékoliv komunikace?

8 nejzamilovanějších a nejtajuplnějších párů všech dob

27. dubna 2016 v 11:33 | Adri
Krišna a Rádha
cca 2. tisíciletí př. n. l.
Cesty lásky jsou nevyzpytatelné. Proto se i mohou spojit životy jedinců jako je bůh Krišna a prostá pastýřka Rádha. Má jejich příběh skutečné kořeny nebo se jedná jen o romantickou legendu?
Krišna není obyčejným bohem. V legendách lže, krade a dokonce dělá necudné žerty. Říká se, že má 16 108 žen! Jeho podobu si v podstatě Indové vytvořili k obrazu svému: V dětství rošťák, v mládí proutník, k stáru filozof. V představách je tedy velmi blízký lidem. V 80. letech minulého století objeví a západě infický archeolog Rao Shikaripurha sídlo Dwarka, které odpovídá popisu Krišnova domova. Pro mnoho Indů se tak zhomtnily jejich představy. Exisoval tedy někdo takový jako Krišna?

Ayahuasca - liána smrti

13. dubna 2016 v 11:44 | Adri
Hluboko ve vlhkých pralesech Jižní Ameriky se ukrývá taemstí starší než paměť západní civilizace. Ayahuasca. Zasvěcení jí ctí jako prosředek mimosmyslového poznání, zosobnění prozření a průvodce do jiných dimenzí. Faktem ale je, že může ovládnout vaši mysl a připravit vás o rozum. Troufli byste si na ni?

Staří Římané uměli používat nanotechnologie

1. dubna 2016 v 11:11 | Adri
Nanotechnologie je technický obor, který se zabývá tvorbou a využíváním technologií v měřítku řádově nanometrů (obvykle cca 1-100 nm), tzn. 10−9 m (miliardtiny metru), což je přibližně tisícina tloušťky lidského vlasu, uvádí Wikipedie.

Ačkoli všichni máme za to, že jde o nový obor, vypadá to, že jde o dávno zapomenutou starou znalost. Důkazem je Lykurgův pohár ze 4. století n. l., který je dnes vystaven v Britském muzeu.

Bafomet - rohatý kozel a ďábel v jednom?

28. února 2016 v 11:11 | Adri
Ohavná kozlí hlava posazená na lidském těle vytváří podobu děsivé zrůdy. Zlověstný tvor je znám coby bafomet. Za hrůzu nahánějícím obrazem se prý schovává sám ďábel, ale taky modla templářů nebo islámský prorok Muhammad. Jaký je skutečný význam této podobizny? A odkud vůbec pochází?

Tajemní havrani a krkavci

5. února 2016 v 11:44 | Adri
Když je většina z nás zpozoruje, zpozorní a možná se i trochu zalekne. Svým charakteristickým krákorem na mnoho lidí působí depresivně. Jako černí nositelé smůly jsou proto havrani a krkavci lidmi často zavrhováni. O těchto ptácích se dokonce traduje, že odvádí duše na druhý svět. Je jejich strašidelná pověst ptačích čarodějů jenom výmysl?

Nejhlubší jeskyně světa?

28. prosince 2015 v 11:22 | Adri
Jaká je nejhlubší jesykně světa? Ačkoliv se člověku podařilo zmapovat již téměř všechny rekordy naší planety, na tuto otázku dosud nikdo nemůže odpovědět. Ani přes všechnu snahu se nám totiž zatím nepodařilo pomyslného dna světa dosáhnout. Kam až jsme v podzemních hlubinách pronikli? A co čeká v nejhlubší přírodní suchozemské propasti? Temné podzemní si stále uchovávají svá pradávná tajemství a člověk si může jen představovat, kam až mohou vést a co všechno se v nich ukrývá.

 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."