Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Záhady

Chrámy Atlantidy: planetární druh architektů

26. října 2018 v 12:07 | Adri
Bezprecedentní nové archeologické důkazy o tom, že vysoce vyspělé "ztracené civilizace" vzkvétaly v dobách dávnějších než je zaznamenáno.
Zdědili první světové kultury stejně vyspělou moudrost ze stejné, starší než starověké, ale nyní již zmizelé Matky kultur?

01 mexico egypt indonesia pyramids connection atlantis

Jak je to ve skutečnosti s měsícem?

20. srpna 2018 v 11:00 | Adri
Po stovkách let detailního pozorování a studování, náš nejbližší společník v nekonečném vesmíru, Měsíc, stále zůstává hádankou. Šest přistání na měsíci a stovky experimentů měli za následek víc otázek než odpovědí.

Mezi nimi:

1) Věk měsíce:
Měsíc je starší než se před tím očekávalo. Možná starší než Země anebo Slunce. Zemi je odhadováno 4,6 miliard let. Měsíční kameny byli datované jako 5,3 miliard let staré a prach, na kterém odpočívají nejméně o miliardu let více.

2) Původ kamenů
Chemické složení prachu, na kterém jsou kameny usazené se výrazně liší od složení samotných kamenů, což je v rozporu s uznávanými teoriemi, o nahromadění prachu zvětráním a rozkladem kamenů. Kameny museli přiletět odjinud.

3) Těžší prvky na povrchu
Normální planetární složení znamená těžší složky v jádru a lehčí materiály na povrchu. Podle Wilsona: Vzhledem na relativně velké množství odolných prvků jako Titánium v povrchových oblastech, několik geologů prohlásilo, že tyto odolné prvky byli přinesené na měsíční povrch neznámým způsobem. Netuší jak, ale že se tak stalo je jisté, zdůrazňuje.

Kazachstán: Vodní duch jezera Kol-Kol

28. dubna 2018 v 11:06 | Adri

V Kazachstánu je sousta různých jezer, a každé z nich je osobité, ale jedno - Kok-Kol, které leží v Karakistánském údolí, se proslavilo anomálními jevy.

Říká se, že jezero obývá reliktní nestvůra, která je velmi podobná lochneské příšeře a vědě neznámá. Místní obyvatelé ji nazývají vodním duchem Ajdacharem. Což je možná důvodem proč se na jezeře ztrácí zvířata a lidé.

V Africe jsme nevznikli - kontroverzní pohled na počátky lidství

11. března 2018 v 11:49 | Adri
Zub z Bulharska a čelist z Řecka se ukázaly být staré více než 7 milionů let. Na tom by nebylo nic zajímavého, kdyby nešlo o kosti bytosti, které se odborně nyní říká hominin. Nálezy jsou starší, než všechny pozůstatky tohoto našeho předka nalezené v Africe. Otázkou je, zda dva evropské artefakty jsou dost na to, aby kantoři mohli učit, že s počátkem našeho lidství to je jinak, než se píše v učebnicích. A zda interpretaci "nepocházíme z Afriky" nemáme považovat za nepodloženost s rasistickým podtextem?

Transfúze krve mi změnila osobnost, tvrdí žena

14. prosince 2017 v 11:51 | Adri
Devětapadesátiletá žena během operačního zákroku dostala transfúzi krve. A po návratu z nemocnice začala silně pociťovat, že v jejím charakteru se objevily vlastnosti, které do té doby vůbec neměla.

"Jelikož jím velmi střídmě a z masa už cca 30 let jen kuřecí a rybí maso, po operaci jsem byla nesmírně překvapena svou změněnou chutí k jídlu! Ne snědla, ale snad doslova ´sežrala´ bych snad úplně vše, co jsem kde viděla," popisuje žena změnu apetitu.

Podle ní stačilo, když viděla v televizi reklamu na guláš a okamžitě ji přepadla obrovská chuť na propagované jídlo. "Znám se a věděla jsem, že to nejsem já, že to není moje a že mi to nepatří," vypráví Iva Lenta.

10 společností řídící svět (údajně)

1. července 2017 v 12:28 | Adri
Jistě se všichni schodeneme na tom, že to, co se děje tam "nahoře" - tím myslím vysokou politiku, kde ovčan, pardon občan nemá žádnou váhu, existuje. Někdo musí stát za tím Babišem, Sobotkou, Trumpem, královnou Elizabeth, Junckerem... Možná se nikdy nedozvíme, jak to tam opravdu vypadá, protože všechno je samozřejmě přísně utajeno, můžeme se jen dohadovat a občas si přečíst nějakou konspirační teorii. Tady vám servírují deset nejznámějších a údajně nejmocnějších skupin řídící svět.

Tajné společnosti navíc existovaly po celou historii. Elity šílící po moci a penězích se spřáhly, aby prosadily co největší kontrolu nad masami. Jejich chapadla dosahují do všech aspektů našich každodenních životů prostřednictvím kontroly nad ekonomikou, náboženstvím, vzděláním a politikou.

Nebylo by snad lepší býti naivní a žít s hlavou v písku? Ne. Je lepší alespoň trochu tušit, co se na světě děje, abychom se připravili na možné budoucí scénáře. Není ale zase dobré se jimi zabývat dopodrobna, bát se a očekávat třetí světovou válku každým dnem.

Tak a jdeme na seznam!

Prsten Atlanťanů

25. června 2016 v 11:44 | Adri
Prsten Atlantiďanů je často označován za zázrak mikromagnetismu. Používali jej faraonové a traduje se, že je to předmět tajemného lidu Atlantidy. Byl nalezen v roce 1860 v egyptském Údolí králů vynikajícím francouzským egyptologem, markýzem d'Agrainem. Prsten byl vytvořen z kameniny, původem z Asuánu a byl na něm znázorněn zvláštní symbol, skládající se z geometrických obrazců. Tyto tvary jsou vyřezány a umístěny v souladu s určitou rovnováhou mezi jednotlivými obrazci.
Tento nenápadný kroužek, nazývaný později jako prsten Atlantů, zdědil pak André de Belizal, schopný radiestét, proutkař a jeden z prvních badatelů energie, vycházející z tvarů předmětů, tedy tvarových zářičů. S prstenem prováděl různé experimenty a tak se mu podařilo objevit jeho překvapující vlastnosti.
Účinky prstenu byly později dokazovány na autofotografiích a fyzikálních měřeních. Prsten byl mimo jiné testován i přístrojem Prognos, používaném v lékařství a kosmickém výzkumu.

Utajený experiment - Prapůvodní druhy rostlin a živočichů

17. května 2016 v 11:22 | Adri
Cesta do pravěku v laboratořích Ciba-Geigy
Pod číslem 0 351 357 přihlásila 15. června 1989 firma "Ciba-Geigy" v Basileji evropský patent: s vyloučením genové technologie, pouze za působení elektrostatického pole se podařilo vypěstovat prapůvodní formy ryb, kapradin, obilnin a hub. Dagny a Imre Kernerovi tyto experimenty v letech 1991 a 1992 nafilmovali a hovořili také s vědeckými pracovníky laboratoří…

Před více než 400 miliony let se na pevninách začaly postupně rozrůstat první rostliny, aby pak ve vítězném tažení dobyly Zemi. O necelých 100 milionů let později by náš pohled padl na obrovské porosty kapradin, přesliček a jehličnanů. Když v křídě vyhynuli obrovští pravěcí ještěři, jehličnaté stromy právě dominovaly. Na Zemi se rozšířily kvetoucí rostliny a nastal čas listnatých stromů. Trávy, květiny a stromy formovaly tvář Země od těchto dávných dob až po dnešek, avšak nejen to, vytvořily také atmosféru, v níž můžeme dýchat. Mohlo se to všechno uskutečnit bez jakékoliv komunikace?

8 nejzamilovanějších a nejtajuplnějších párů všech dob

27. dubna 2016 v 11:33 | Adri
Krišna a Rádha
cca 2. tisíciletí př. n. l.
Cesty lásky jsou nevyzpytatelné. Proto se i mohou spojit životy jedinců jako je bůh Krišna a prostá pastýřka Rádha. Má jejich příběh skutečné kořeny nebo se jedná jen o romantickou legendu?
Krišna není obyčejným bohem. V legendách lže, krade a dokonce dělá necudné žerty. Říká se, že má 16 108 žen! Jeho podobu si v podstatě Indové vytvořili k obrazu svému: V dětství rošťák, v mládí proutník, k stáru filozof. V představách je tedy velmi blízký lidem. V 80. letech minulého století objeví a západě infický archeolog Rao Shikaripurha sídlo Dwarka, které odpovídá popisu Krišnova domova. Pro mnoho Indů se tak zhomtnily jejich představy. Exisoval tedy někdo takový jako Krišna?

Ayahuasca - liána smrti

13. dubna 2016 v 11:44 | Adri
Hluboko ve vlhkých pralesech Jižní Ameriky se ukrývá taemstí starší než paměť západní civilizace. Ayahuasca. Zasvěcení jí ctí jako prosředek mimosmyslového poznání, zosobnění prozření a průvodce do jiných dimenzí. Faktem ale je, že může ovládnout vaši mysl a připravit vás o rozum. Troufli byste si na ni?

 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."