Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Zaujalo mě

Citáty

15. dubna 2013 v 11:44 | Adri
Tak nějak jsem propadla kouzlu citátů... Zabrousila jsem na různé internetové stránky a pár jich vybrala. Vybírala jsem hlavně ty autory, o kterých jsem před tím nic neslyšela. Snad vás to příjemně pohladí po duši jako mě :)

"Je třeba celých věků lásky, abychom zvířatům splatili jejich služby."
- Christian Morgenstern

Padělané léky

23. března 2013 v 11:11 | Adri
Ačkoliv je většina z nich velmi nebezpečná, padělané léky ani jejich nabídku většina lidí nepozná. Snahu o systematický boj s padělanými léky přináší evropský model ověřování léků ESM (European Stakeholder Model), který bude v rámci České republiky postupně implementovat Asociace inovativního farmaceutického průzkumu (AIFP) společně s dalšími partnery.

Padělky léčiv podle průzkumu AIFP zpracovaného agenturou Stem/Mark není schopno rozeznat 76 % dotazovaných, jejich nabídku pak 63 %. "Výsledky průzkumu potvrzují, že všeobecná znalost v oblasti padělků léčiv je nízká. Padělané léky jsou přitom velmi nebezpečné a boj proti nim musí být systematický," uvedl Mgr. Jakub Dvořáček, výkonný ředitel AIFP.


Plundrovaná planeta (4.část)

3. března 2013 v 11:44 | Adri
Následující údaje jsem našla v knížce od edice Děsivá věda. Jmenuje se Plundrovaná planeta.
Je sice původně určena pro děti, ale myslím si, že takové zábavné, ale i naučné čtení uvítá každý.
Tohle zajímavé čtení jsem rozkouskovala na čtyři díly. Tohle je poslední díl tohoto "miniseriálu", který bude doufám přínosný a podnítí vás k zamyšlení.
Pokud vám ušly předchozí díly, zde jsou odkazy: první, druhý, třetí díl.

Plundrovaná planeta (3.část)

2. března 2013 v 11:33 | Adri
Následující údaje jsem našla v knížce od edice Děsivá věda. Jmenuje se Plundrovaná planeta.
Je sice původně určena pro děti, ale myslím si, že takové zábavné, ale i naučné čtení uvítá každý.
Tohle zajímavé čtení jsem rozkouskovala na čtyři díly. Tohle je třetí a tudíž předposlední díl tohoto "miniseriálu", který bude doufám přínosný a podnítí vás k zamyšlení.
Pokud vám ušly dřívější díly, první najdete ZDE a druhý ZDE.

Plundrovaná planeta (2.část)

1. března 2013 v 11:44 | Adri
Následující údaje jsem našla v knížce od edice Děsivá věda. Jmenuje se Plundrovaná planeta.
Je sice původně určena pro děti, ale myslím si, že takové zábavné, ale i naučné čtení uvítá každý.
Tohle zajímavé čtení jsem rozkouskovala na čtyři díly. Tohle je druhý díl tohoto "miniseriálu", který bude doufám přínosný a podnítí vás k zamyšlení.
Pokud vám první díl ušel, najdete ho zde.

Plundrovaná planeta (1.část)

28. února 2013 v 11:55 | Adri
Následující údaje jsem našla v knížce od edice Děsivá věda. Jmenuje se Plundrovaná planeta. Je sice původně určena pro děti, ale myslím si, že takové zábavné, ale i naučné čtení uvítá každý.
Tohle zajímavé čtení jsem rozkouskovala na čtyři díly. Tohle je první díl tohoto "miniseriálu", který bude doufám přínosný a podnítí vás k zamyšlení.

Oběšencův strom

16. února 2013 v 11:22 | Adri
Právě jsem dočetla trilogii Hunger Games a mám z toho rozporuplné pocity. První a druhý díl byl naprosto skvělý, ale třetí mi byl úplně proti srsti. Začátek se mi líbil, ale potom už to nabralo úplně opačný spád, než jsem chtěla... Ale i přesto jsem tam dokázala najít písničku-básničku, která mě dostala. Je hodně smutná, potom strašidelná a nakonec zlá. - No posuďte sami. Byla bych moc ráda, kdyby to nikdo nekopíroval, protože jsem to pracně opsala z knížky.

Jak prdí....

2. února 2013 v 17:56 | Adri
Tenhle text jsem našla při brouzdání na internetu. Sice se k tématům na tomhle blogu moc nehodí, ale mě to naprosto dostalo :D Nejvíc se hodím na cynika, ale občas zabrousím k flegmatikovi :D A jak prdíte vy?

Juvenilní justice?!

13. ledna 2013 v 10:10 | Adri
Po zhlédnutí jednoho videa jsem padla na zadek. Jasně, je tam plno nepřesných informací, ale zaujala mě ona - juvenilní justice. Ona to má být jakási ochrana práv pro děti a mládež, ale ve skutečnosti se jedná o důmyslné kradení dětí šťastným rodinám, které nemají sebemenší problém se sociálními věcmi. Mají dobré zázemí, dostatek financí, jídla, lásky...
Bohužel jsem nikde jinde nenašla nějakou oficiální zmínku o tom, že by se to vládě opravdu projednávalo. (Jak v zahraniční, tak domácí). Možná je to opravdu utajovaná záležitost...

Pojídání holubů z nosu prý prospívá zdraví

29. listopadu 2012 v 11:42 | Adri
Šťourání v nosních dírkách je sice považováno za projev nedostatečné výchovy, avšak z lékařského hlediska prý dlabání v ucpaném nosu prospívá zdraví. Tvrdí to alespoň rakouský specialista Friedrich Bischinger. A nejen to, tělu podle něj rozhodně neškodí ani pojídání obsahu nosních dírek - spíše naopak.


 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."