Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Zaujalo mě

Vlastní narozeniny jsou nejpravděpodobnějším dnem pro úmrtí

11. června 2012 v 19:25 | Adri
Buďte opatrní, až budete příště sfoukávat svíčky na svém narozeninovém dortu. Vědci totiž došli k tomu, že je naše smrt na narozeniny pravděpodobnější, než v jakýkoliv jiný den v roce. A experti nevycházejí z žádného malého vzorku lidí. Studovali totiž více než dva milióny osob během posledních 40 let.
Pozor na narozeniny, smrt vám hrozí více než v ostatní dny roku. Ilustrační foto

Skvělá maminka

21. května 2012 v 10:24 | Adri
Ta láska v jejích očích... :)

Nevím jak vy, ale podle mě si rozhodla dobře. Jeho duše se tak narodila, protože si tím měla projít. Toto video má ukázat, jak hluboké pouto mezi dítětem a matkou je. Malý Christian má ale štěstí - skvělou rodinu, která ho určitě bude podporovat i nadále :)

Pětina Čechů má dlouhodobé zdravotní obtíže

13. května 2012 v 11:25 | Adri
Tohle alarmující číslo mě pořádně vyděsilo. Opravdu tolik lidí? - Zejména mě vůbec nepřekvapilo to, že nejméně potíží mají lidé s titulem, protože se většinou v životě moc nepřemohli, ale zato v pozdějším věku mohou mít problém se srdcem apod. Moje babička ze Slovenska má pouze základní vzdělání (a i to má zanedbané). Pracovala totiž celou dobu na poli nebo se zvířaty. V mém věku (13) nosila 40kg pytel brambor a trmácela se s ním přes hory...

Optické hrátky

17. dubna 2012 v 10:28 | Adri
Jak málo stačí k tomu, aby jsme jen pootočili hlavu a uviděli něco naprosto jiného jsem se přesvědčila nedávno. Napsala jsem si na lísteček čísla 1:17 (čas, kdy jsem zastavila jeden film - konkrétně Šifru mistra Leonarda :) a ten pak používala jako záložku do knihy (abych byla co nejpřesnější, tak se jednalo o Sherlocka Holmese). Záložku jsem otočila na druhou stranu a divím se, proč bych si kreslila tvář nějakého muže s kšiltovkou a kulatou bradou? No jasně! Ono to přece mělo být 1:17!
(Omlouvám se, že z toho dělám takový poprask, ale jsem z toho unešená, že jsem to vytvořila sama :D)
 
 

Reklama
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."