Otázka na blogery: Taky vám blbne automatické nastavování článků? Mně se nechtějí zveřejňvat...

Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE

Vrátila jsem se z dovolené z Francie. Projela jsem spoustu měst, čeká vás seriál o Francii, začne vycházet na začátku září.
Snad se mi i podaří nahrát fotky z mého studijního roku ve Francii!

Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Zaujalo mě

Pětina Čechů má dlouhodobé zdravotní obtíže

13. května 2012 v 11:25 | Adri
Tohle alarmující číslo mě pořádně vyděsilo. Opravdu tolik lidí? - Zejména mě vůbec nepřekvapilo to, že nejméně potíží mají lidé s titulem, protože se většinou v životě moc nepřemohli, ale zato v pozdějším věku mohou mít problém se srdcem apod. Moje babička ze Slovenska má pouze základní vzdělání (a i to má zanedbané). Pracovala totiž celou dobu na poli nebo se zvířaty. V mém věku (13) nosila 40kg pytel brambor a trmácela se s ním přes hory...

Optické hrátky

17. dubna 2012 v 10:28 | Adri
Jak málo stačí k tomu, aby jsme jen pootočili hlavu a uviděli něco naprosto jiného jsem se přesvědčila nedávno. Napsala jsem si na lísteček čísla 1:17 (čas, kdy jsem zastavila jeden film - konkrétně Šifru mistra Leonarda :) a ten pak používala jako záložku do knihy (abych byla co nejpřesnější, tak se jednalo o Sherlocka Holmese). Záložku jsem otočila na druhou stranu a divím se, proč bych si kreslila tvář nějakého muže s kšiltovkou a kulatou bradou? No jasně! Ono to přece mělo být 1:17!
(Omlouvám se, že z toho dělám takový poprask, ale jsem z toho unešená, že jsem to vytvořila sama :D)
 
 

Reklama
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."