Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Zážitky

Cesta do minulosti

27. ledna 2016 v 11:22 | Adri
Asi před třemi měsíci se mi podařilo si udělat čas konečně trochu procvičit astrální cestování. Jako student moc času nemám, a když se dostanu do postele, tak prostě zavřu oči spím, nazdar. Přemýšlím a mluvím s anděly občas ve vlaku, takže noční rozhovory se přesunuly na veřejné prostranství, na což jsem si zprvu nemohla zvyknout, neustále mě něco rušilo, nemohla jsem se soustředit na odpovědi a tak nějak se mi i mlžila realita - prostě chaos. Vlak se hýbe, je moc tma, je moc světlo, moc hlučných lidí, ten chlap se na mě divně dívá, tomu klukovi jedou na plné pecky sluchátka, fuj - ten chlap si sundal boty a teď celý vagon páchne jako kravinec....

Ale o tom jsem vlastně nechtěla psát, jen jsem se chtěla vymluvit, proč už tolik cest nezažívám. Potřebuji na to být odpočatá a mít náladu. Do astrálního cestování se opravdu nemá smysl se nutit.

První setkání s bytostmi v astrálím světě

4. října 2015 v 11:44 | Adri
První setkání s v astrálním světě dopadlo celkem vesele, i když ze začátku jsem si myslela, že se mi z toho uškvaří mozek. Pár astrálních cest už jsem absolvovala, ohmatala jsem si pěkně prostory a možnosti, ale setkání s jinými bytostmi jsem se vyhýbala, vždy jsem raději utekla pryč, tedy zpátky do těla, protože sem cítila, že na to ještě nejsem připravená.

Astrální cestování - začátky

18. září 2015 v 11:55 | Adri
S těmito články o astrálním cestování jsem chtěla trochu počkat, až se mi zážitky uleží v hlavě, abych neplodila jenom samé nesmyslné zmatené věty. Musím se přiznat, že tyhle zážitky jsou skoro čtyři roky staré, mám u nich napsáno únor 2012. Pak jsem ale začala odkládat psaní článků dál a dál, až jsem na ně téměř zapomněla. Připomnělo mi to až čtení zážitků jiných blogerů.
Pokud nevíte, co to astrální cestování vůbec je a pokud byste se o něj chtěli pokusit a dozvědět se více, mrkněte na rubriku Astrální cestování.

Dávej si pozor

5. srpna 2015 v 11:44 | Adri
Rubrika zážitky nám nějak zeje prázdnotou... Možná to je tím, že mi není moc příjemné se dělit o své zážitky s nehmotnými bytostmi a jinými "nadpřirozenými" událostmi na blogu veřejně. Je to součást mého niterného světa, ale občas mám pocit, že bych se o to měla podělit. Vlastně mi bylo přímo sděleno, že bych měla už konečně nějaký ten článek o nehmotných přírodních bytostech napsat, protože je velmi důležité, aby si lidé uvědomili, že nehmotné bytosti existují (andělé, víly, skřítkové, elfové) a vykonávají svou práci s láskou. Nedělají to pro nás, ale protože je to jejich součástí, určuje to jejich identitu. Bez svého úkolu by to byla pouhá energie, která v sobě nemá zakódované, co je, co má dělat, jaké má schopnosti atd. V podstatě se to týká i naše duše, našeho těla... a vůbec úplně všeho. Všechno je energie s určitým posláním a informacemi, jak se má chovat. A energie se může různě měnit podle dat, které do nich vložíme pomocí tvořivé mysli - síly, která je vlastně taky energie se schopností přetvářet ostatní energie...
Tak to byl hluboký filosofický úvod, můžeme pokračovat dál :D

Proč už moc nekomunikuji s lesními bytostmi

10. února 2015 v 11:55 | Adri
Tak jo, řeknu to naplno: trochu jsem se bála napsat tenhle článek. Přeci jen není moc běžné, že člověk věří na víly a anděly, natož aby si s nimi povídal. Zážitky jsou pro mě velice silné a osobní a sebelepší slova je nedokáží popsat a proto rubrika Zážitky nepřetéká články.

Večerní rozmluva

11. července 2013 v 11:44 | Adri
Pro mě je to takový každodenní rituál, že si stěží uvědomuji, jak není mezi lidmi běžný. Řekněte mi, kdo každý večer mluví s anděly?

Těhotenství

1. února 2013 v 11:33 | Adri
Těhotná nejsem pokud jste nadpis pochopili špatně :D
Ale za to moje mamka ano. No a jelikož jsem človíček vnímavý (jo, už konečně vidím mnohem jasněji auru a nemusím se na ni hodně soustředit!) a zvědavý, tak jsem udělala hokus pokus: Jak vypadají energie těhotné ženy a co se děje s duší dítěte.

Překvapení v lese

10. srpna 2012 v 11:46 | Adri
Brzo ráno (tedy v devět hodin :D) jsem se vydala na procházku s Axou. Už dlouho jsem totiž s ní nikde nebyla a ani v mém lese jsem dlouho nebyla. Musely jsme jít oklikou, protože v drátě byla elektřina (o tom se přesvědčila chudáček Axa) a navíc krávy, ale těch jsem si všimla později, protože byly úplně na druhé straně pole v koutku u lesa. Celou cestu jsem se Axe omlouvala, že jsem na ní nedávala dostatečný pozor, ale taky jsem připouštěla, že na tom má i malou vinu ona. No naštěstí jenom zakňučela a bylo to dobré. K dobré náladě mi moc nepřispělo, když jsem uviděla část vykáceného lesa, který je hned naproti toho mého. "To už fakt není možné" vyslala jsem myšlenku do prostoru zhyzděného lesíka a čekala na odezvy. Dostávalo se mi jen přitakání a povzdechů a jednoho upozornění, že tu po sobě ještě nechaly odpadky - a opravdu. Litovala jsem, že jsem si tu nevzala igelit a rukavice, ale raději bych byla, kdybych tohle nářadíčko rozdávala spíše těm, kteří tenhle svinčík udělali.
Než jsem se konečně dostala do lesa, všimla jsem si, že plot je trochu posunutý. Dobrá zpráva, konečně se nemusím plahočit přes keře.

Hra s počasím

24. června 2012 v 11:35 | Adri
Pomalu jsem se procházela lesem a pozorovala zvířata. Srnky, zajíc, pár myší a nespočet ptáků - ty všechny jsem přilákala pouze svou přítomností. K tomu jsem poprosila všechny nehmotné lesní bytosti, aby mi dělali publikum. Přišlo jich docela hodně, nevěděla jsem, že jsem tak oblíbená. Nevnímala jsem přesně každého jedince, vnímala jsem je pouze jako jeden celek. - Totiž byl den před vystoupením Havran z Kamene, kde hraju čarodějnici z lesa. Neměli jsme to pořádně dopracované, tak jsem chtěla pochytit v lese inspiraci. Nakonec se mi dostalo nejen to. Rady od zvířat a rostlin, ale i nehomtných. Přemluvily mě, abych jim pár scén zahrála. Každou scénu jsem projela na jiném místě. Líbilo se jim to. Vycítily tu skrytou symboliku v příběhu a slovech. Občas přišly i s dobrým nápadem na zlepšení. Nejvíce rad se dávalo na pohyby, abych vypadala více jako polozvíře a polorostlina.

Je krásný den, tak proč si ho neužít?

17. března 2012 v 11:37 | Adri
Právě jsem se vrátila z venku, byla jsem tam už od osmi rána. Krása. Ráno mě vzbudilo sluníčko, hned o půl sedmé. Byla jsem rozmrzelá, protože jsem šla včera pozdě spát, tak jsem v posteli ještě chvíli zůstala a přemýšlela o blogu. Jak moc ho vlastně potřebuju. Ten čas, co jsem tu nepsala, si prostě musím vynahradit. Vypisování člověku pomáhá, proč by si jinak vedl deníky? Venku je překrásně pořád, tak to odbudu a zkopíruju úryvek z mailu, co jsem poslala jedné kamarádce...
 
 

Reklama
"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."