Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Zdraví

Toxoplazmóza

11. června 2015 v 11:44 | Adri
Momentálně čtu hodně literatury o zdraví a psychologii (tímto bych chtěla poděkovat velkému výběru této tématiky v karvinské knihovně). A ráda bych se podělila alespoň o pár poznatků. Je mi jasné, že koho to bude zajímat, ten bude pátrat dál, a koho ne, ten článek jen proletí očima a prosurfuje jinam, ale podle mě je toxoplazmóza celkem rozšířená a obcené povědomí o parazitech velmi nízké, protože se to neučí na základních školách (a na gymnáziích zřejmě taky ne, jak jsem si tak jednou listovala učebnicí biologie). http://admin.blog.cz/clanky/clanek/75490849/upravit

Vybrala jsem úryvek z knihy: Gennadij P. Malachov - Jak se zbavit parazitů. Jedná se poměrně o známou starší knihu, ale rozhodně stojí za přečtení. Je stále aktuální a taky i bude.
Kniha nepojednává pouze o hmotných parazitech v těle, ale i o těch nehmotných - energetických, tedy o démonech, prokletí, myšlenkových formách...
Podle mě je přímo úžasné, že autor spojil tyto věci dohromady, protože většina knih se zaměřuje pouze na jedno a někdy se i dokonce autoři navzájem osočují, že nemají pravdu... A přitom to funguje navzájem.
Zajímavý je rovněž recept na Elixír trojčátko, který vyhání téměř všechny hmotné parazity.

A my se právě podíváme do kapitoly o toxoplazmoze.

Milujte svá ňadra - 7 důležitých věcí o prsou

31. května 2015 v 11:22 | Adri
Ňadra jsou úžasná - jsou krásná, umějí krmit miminka a navíc mají svou vlastní inteligenci.
Ňadra jsou neuvěřitelně důležitá pro zdraví lidstva, ženskou sílu a výživu budoucích generací.
Vaše prsa si zaslouží medaili - a k tomu péči, hýčkání a respekt.
Bohužel naše ňadra trpí nebezpečnými účinky čím dál většího množství toxinů v našem životním prostředí, potravinách, vodě, vzduchu a kosmetice, nemluvě o destruktivním vlivu médií, omezující módě a nedostatku motivující zdravotní výchovy pro ženy.

Toxiny v čisticích prostředcích

9. května 2015 v 11:55 | Adri
Vaše čisticí prostředky mohou být zdraví nebezpečné

Výrobci komerčně prodávaných pracích prostředků by nás chtěli dovést k představě vůni květin pokaždé, kdy si oblékáme čerstvě vyprané prádlo. Ve skutečnosti se však zabalujeme do přikrývky plné jedovatých chemikálií. I když běžné detergenty dokáží odstraňovat skvrny z vašich oblíbených džín, zanechávají po sobě něco ještě mnohem horšího.

Když pereme prádlo, máme určitá očekávání: z prádla budou odstraněny všechny skvrny, potřísnění, špína a zápach. Také chceme, aby prádlo čerstvě vonělo a bylo měkké na dotek. Výrobci pracích prostředků proto používají chemikálie - nehledí na to, jak jsou potenciálně škodlivé nebo ničivé - aby uspokojili taková očekávání a dali vám pocit čistého prádla. Je tu tedy otázka, kterou bychom si měli pokládat: je vaše prádlo po vyprání opravdu čisté, i pokud je prosyceno chemikáliemi, které v něm zůstávají?

Mořská sůl a zažívací soda na radiaci

21. dubna 2015 v 11:22 | Adri
Pokud jste byli vystaveni jakékoli formě ozáření, ať už pro účely lékařského vyšetření (fluoroskopie, mamograf, či jiné rentgenové vyšetření) nebo v rámci radioterapie, pokud si děláte starosti kvůli nadměrnému vystavení účinkům záření nebo otravě radiací (např. když žijete blízko jaderné elektrárny, pracujete s radiologickým diagnostickým zařízením, v provozu na zpracování atomové energie, těžbu uranu nebo zpracování urania či plutonia...), nebo pokud jste byli vystaveni radioaktivním částicím nebo vyšším dávkám ionizovaného záření z jiného zdroje, jako je například ochuzený uran, testování atomových zbraní, časté lety ve vysokých nadmořských výškách, jaderná nehoda (jaderný spad z japonských atomových elektráren) a podobně, je zde několik doporučených léčivých prostředků a tipů, jak svému tělu přirozeně pomoci, aby se zbavilo škodlivých radioaktivních částic (např. stroncia nebo radioaktivního jódu), jak detoxikovat tělo od jejich škodlivých vedlejších produktů, jako jsou volné radikály a jak se vypořádat s radiačními popáleninami.

Nedostatky minerálů a vitaminů (2. díl)

12. dubna 2015 v 11:44 | Adri
První část článku najdete ZDE. V tomto se dozvíte symptomy nedostatečnosti minerálů a vitaminů u nehtů a vlasů a jazyka a úst.

Nedostatek minerálů a vitaminů (1. díl)

11. dubna 2015 v 11:55 | Adri
Symptomy u očí, vlasů, nehtů, úst a pokožky patří k raným vnějším varovným znamením nedostatku vitaminů a minerálů. Následující souhrn může pomoct tyto nedostatečnosti diagnostikovat a ošetřit. Nicméně zvýšené metabolické požadavky pro uvedené nedostatečnosti mohou přetrvat dlouhou dobu i poté, co vnější symptomy zmizí. Mnoho uvedených symptomů může být také způsobeno nebo zhoršeno alergiemi a problémy s krevním cukrem a metabolismem tuků.

Prdíky a zdraví

27. března 2015 v 11:44 | Adri
Věřili byste tomu, pokud bychom vám řekli, že prdy (pod lékařským termínem flatulence) mohou být indikátorem chabého zdraví? Prdy mohou být více než jen nepříjemností u jídelního stolu, nebo na prvním rande. Mohou být indikátorem toho, že v našem trávicím systému je něco hodně špatně, což může později vést k mnoha zdravotním problémům.

Očista jater

20. března 2015 v 11:55 | Adri
Očista jater je podle mě důležitá kúra, kterou bychom měli jednou za čas podstoupit, protože játra jsou důležitým orgánem při detoxikaci organismu. Játra čistí tělo tím, že odfiltrovávají z krve jedy, které do něj vstupují zažívacím traktem, pokožkou a respiračním systémem. Ale když se vaše játra přepracují v důsledku stresu nebo nadměrnému vystavené toxinům, může být celý váš systém vyveden z rovnováhy a zdraví vážně narušeno.

Detoxikační koktejl

12. března 2015 v 11:33 | Adri
Jarní období bychom měli věnovat detoxikaci, která nám pomůže načerpat nové síly a zbavit se všech špatností, které jsme za zimu do sebe nacpali. Proto vám představuji tento detoxikační koktejl. Není to nic moc chutného, při čem byste se rozplývali, ale dá se to vypít a pokud patříte mezi milovníky zeleninu, bude vám to chutnat i tak :D

Jak se zbavit parazitů

8. března 2015 v 11:22 | Adri
Máme tady druhý díl o parazitech. První úvodní povídání najdete ZDE.

JAK SE JICH ZBAVIT?
Napoví vám tyto indicie:
1) Žijí ve více stupních, když zabijete dospělé, nemusíte zabít všechny vajíčka ve vašem těle. Tito parazité mají velkou schopnost přežití.
2) Uvažujte o parazitech jako o sběračích odpadků. Jejich práce je sníst vaše odpadky (z odpadového jídla). Jestliže je zabijete, vaše odpadky ve vašem těle se budou hromadit.
 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."