Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE

Vrátila jsem se z dovolené z Francie. Projela jsem spoustu měst, čeká vás seriál o Francii, začne vycházet na začátku září.
Snad se mi i podaří nahrát fotky z mého studijního roku ve Francii!

Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Zdraví

Milujte svá ňadra - 7 důležitých věcí o prsou

31. května 2015 v 11:22 | Adri
Ňadra jsou úžasná - jsou krásná, umějí krmit miminka a navíc mají svou vlastní inteligenci.
Ňadra jsou neuvěřitelně důležitá pro zdraví lidstva, ženskou sílu a výživu budoucích generací.
Vaše prsa si zaslouží medaili - a k tomu péči, hýčkání a respekt.
Bohužel naše ňadra trpí nebezpečnými účinky čím dál většího množství toxinů v našem životním prostředí, potravinách, vodě, vzduchu a kosmetice, nemluvě o destruktivním vlivu médií, omezující módě a nedostatku motivující zdravotní výchovy pro ženy.

Toxiny v čisticích prostředcích

9. května 2015 v 11:55 | Adri
Vaše čisticí prostředky mohou být zdraví nebezpečné

Výrobci komerčně prodávaných pracích prostředků by nás chtěli dovést k představě vůni květin pokaždé, kdy si oblékáme čerstvě vyprané prádlo. Ve skutečnosti se však zabalujeme do přikrývky plné jedovatých chemikálií. I když běžné detergenty dokáží odstraňovat skvrny z vašich oblíbených džín, zanechávají po sobě něco ještě mnohem horšího.

Když pereme prádlo, máme určitá očekávání: z prádla budou odstraněny všechny skvrny, potřísnění, špína a zápach. Také chceme, aby prádlo čerstvě vonělo a bylo měkké na dotek. Výrobci pracích prostředků proto používají chemikálie - nehledí na to, jak jsou potenciálně škodlivé nebo ničivé - aby uspokojili taková očekávání a dali vám pocit čistého prádla. Je tu tedy otázka, kterou bychom si měli pokládat: je vaše prádlo po vyprání opravdu čisté, i pokud je prosyceno chemikáliemi, které v něm zůstávají?

Mořská sůl a zažívací soda na radiaci

21. dubna 2015 v 11:22 | Adri
Pokud jste byli vystaveni jakékoli formě ozáření, ať už pro účely lékařského vyšetření (fluoroskopie, mamograf, či jiné rentgenové vyšetření) nebo v rámci radioterapie, pokud si děláte starosti kvůli nadměrnému vystavení účinkům záření nebo otravě radiací (např. když žijete blízko jaderné elektrárny, pracujete s radiologickým diagnostickým zařízením, v provozu na zpracování atomové energie, těžbu uranu nebo zpracování urania či plutonia...), nebo pokud jste byli vystaveni radioaktivním částicím nebo vyšším dávkám ionizovaného záření z jiného zdroje, jako je například ochuzený uran, testování atomových zbraní, časté lety ve vysokých nadmořských výškách, jaderná nehoda (jaderný spad z japonských atomových elektráren) a podobně, je zde několik doporučených léčivých prostředků a tipů, jak svému tělu přirozeně pomoci, aby se zbavilo škodlivých radioaktivních částic (např. stroncia nebo radioaktivního jódu), jak detoxikovat tělo od jejich škodlivých vedlejších produktů, jako jsou volné radikály a jak se vypořádat s radiačními popáleninami.

Nedostatky minerálů a vitaminů (2. díl)

12. dubna 2015 v 11:44 | Adri
První část článku najdete ZDE. V tomto se dozvíte symptomy nedostatečnosti minerálů a vitaminů u nehtů a vlasů a jazyka a úst.

Nedostatek minerálů a vitaminů (1. díl)

11. dubna 2015 v 11:55 | Adri
Symptomy u očí, vlasů, nehtů, úst a pokožky patří k raným vnějším varovným znamením nedostatku vitaminů a minerálů. Následující souhrn může pomoct tyto nedostatečnosti diagnostikovat a ošetřit. Nicméně zvýšené metabolické požadavky pro uvedené nedostatečnosti mohou přetrvat dlouhou dobu i poté, co vnější symptomy zmizí. Mnoho uvedených symptomů může být také způsobeno nebo zhoršeno alergiemi a problémy s krevním cukrem a metabolismem tuků.

Prdíky a zdraví

27. března 2015 v 11:44 | Adri
Věřili byste tomu, pokud bychom vám řekli, že prdy (pod lékařským termínem flatulence) mohou být indikátorem chabého zdraví? Prdy mohou být více než jen nepříjemností u jídelního stolu, nebo na prvním rande. Mohou být indikátorem toho, že v našem trávicím systému je něco hodně špatně, což může později vést k mnoha zdravotním problémům.

Očista jater

20. března 2015 v 11:55 | Adri
Očista jater je podle mě důležitá kúra, kterou bychom měli jednou za čas podstoupit, protože játra jsou důležitým orgánem při detoxikaci organismu. Játra čistí tělo tím, že odfiltrovávají z krve jedy, které do něj vstupují zažívacím traktem, pokožkou a respiračním systémem. Ale když se vaše játra přepracují v důsledku stresu nebo nadměrnému vystavené toxinům, může být celý váš systém vyveden z rovnováhy a zdraví vážně narušeno.

Jak se zbavit parazitů

8. března 2015 v 11:22 | Adri
Máme tady druhý díl o parazitech. První úvodní povídání najdete ZDE.

JAK SE JICH ZBAVIT?
Napoví vám tyto indicie:
1) Žijí ve více stupních, když zabijete dospělé, nemusíte zabít všechny vajíčka ve vašem těle. Tito parazité mají velkou schopnost přežití.
2) Uvažujte o parazitech jako o sběračích odpadků. Jejich práce je sníst vaše odpadky (z odpadového jídla). Jestliže je zabijete, vaše odpadky ve vašem těle se budou hromadit.

Problémy s parazity

7. března 2015 v 11:11 | Adri
Vaření a pečení jídla zabíjí parazity. Ironií je, že vařené jídlo sice neobsahuje parazity ale je jídlem pro NĚ! To, co konzumujete, udržuje parazity na živu. Oni také chtějí žít.
Názorné ukázky na NastyParasites.com, kde jsou červi jako špagety vytahováni z lidí z převážně čínských nemocnic, kde lidé jedí jen vařenou zeleninu a rýži.
Parazité jsou neustále vyživováni ve vašich orgánech a posílají zpět do vašeho systému toxické odpady.

Jak na jarní alergii?

3. března 2015 v 11:22 | Adri
Jaro je tu a mnohým alergikům začíná jejich trápení. Když vás při sebekratším pobytu venku začnou nesnesitelně pálit oči, takže nejste schopni žádné normální aktivity nebo čtvrt hodiny v kuse kýcháte, chce se člověku zapomenout na veškeré výhrady vůči farmaceutickému průmyslu a honem sáhnout po nějakém rychlém, účinném léku. Nebo raději ne? "Vedlejší účinky nejrozšířenějších léků na alergii jsou únava, kašel, kýchání, bolesti hlavy, nevolnost, nespavost, bolení v krku, závratě a dokonce i vážné alergické reakce," upozorňuje Dr. Daniel Zagst a nabízí bezpečné, přírodní prostředky na sezónní alergie. Podívejme se na ně!

 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."