Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE

Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Zdraví

Jak se zbavit parazitů

8. března 2015 v 11:22 | Adri
Máme tady druhý díl o parazitech. První úvodní povídání najdete ZDE.

JAK SE JICH ZBAVIT?
Napoví vám tyto indicie:
1) Žijí ve více stupních, když zabijete dospělé, nemusíte zabít všechny vajíčka ve vašem těle. Tito parazité mají velkou schopnost přežití.
2) Uvažujte o parazitech jako o sběračích odpadků. Jejich práce je sníst vaše odpadky (z odpadového jídla). Jestliže je zabijete, vaše odpadky ve vašem těle se budou hromadit.

Problémy s parazity

7. března 2015 v 11:11 | Adri
Vaření a pečení jídla zabíjí parazity. Ironií je, že vařené jídlo sice neobsahuje parazity ale je jídlem pro NĚ! To, co konzumujete, udržuje parazity na živu. Oni také chtějí žít.
Názorné ukázky na NastyParasites.com, kde jsou červi jako špagety vytahováni z lidí z převážně čínských nemocnic, kde lidé jedí jen vařenou zeleninu a rýži.
Parazité jsou neustále vyživováni ve vašich orgánech a posílají zpět do vašeho systému toxické odpady.

Jak na jarní alergii?

3. března 2015 v 11:22 | Adri
Jaro je tu a mnohým alergikům začíná jejich trápení. Když vás při sebekratším pobytu venku začnou nesnesitelně pálit oči, takže nejste schopni žádné normální aktivity nebo čtvrt hodiny v kuse kýcháte, chce se člověku zapomenout na veškeré výhrady vůči farmaceutickému průmyslu a honem sáhnout po nějakém rychlém, účinném léku. Nebo raději ne? "Vedlejší účinky nejrozšířenějších léků na alergii jsou únava, kašel, kýchání, bolesti hlavy, nevolnost, nespavost, bolení v krku, závratě a dokonce i vážné alergické reakce," upozorňuje Dr. Daniel Zagst a nabízí bezpečné, přírodní prostředky na sezónní alergie. Podívejme se na ně!

Reflexní masáže chodidel

13. února 2015 v 11:44 | Adri
Do rukou se mi dostal jeden zajímavý kalendář: Alternativní medicína pro každý den. Na každý den tam je napsán vhodný čaj a cviky, což se mi velice líbí. Abych poučila i vás, pár receptů si schovávám do zásoby.... V úvodu kalendáře jsou popsány také různé nemoci a co na ně funguje... Většinu toho už znám, ale zaujala mě reflexní masáž chodidel, protože zatím znám pouze body na rukou a na těle, chodidla šla zatím mimo mě. Doufám, že je to i pro vás zajímavé :)

Je zdravější mražená nebo čerstvá zelenina?

5. února 2015 v 11:55 | Adri
V první moment jsem uvažovala, jestli nezařadit článek do rubriky "Veganství", ale přeci jen se jedná více o zdravotní záležitost než čistě stravovací. Přeji vám příjemné čtení a zaručuji, že budete překvapeni :)

Diagnostika nemocí

29. ledna 2015 v 11:55 | Adri
Způsob a metody diagnostiky
Když vyšetřujete člověka, pokuste se prozkoumat celkové podmínky jeho života. Podívejte se, jak žije dnes, jak žil dříve a jak zamýšlí žít v budoucnosti. Zhodnoťte jeho výchovu, úroveň jeho fyzického a duševního vývoje a také možnosti dalšího růstu. Podívejte se, jaký má osud. Zhodnoťte jeho osobnost, názory a duchovní úroveň.


Diagnóza probíhá ve třech fázích. Nejprve získáváte celkovou představu o prostředí, v kterém daný člověk žije. Potom zhodnotíte jeho fyzický a duševní stav v souvislosti s prostředím, v němž žije. Nakonec posoudíte podrobnosti - příznaky nemoci. Současná západní medicína má tendenci přeskakovat první dvě etapy a soustředit pozornost pouze na třetí etapu.

Selen a kyseliny omega-3 zabraňují rakovině střev

20. ledna 2015 v 11:55 | Adri
Tento článek mě velice potěšil, protože potvrdil můj názor, že se rakovině dá vyhnout správnou stravou obsahující dostatek potřebných vitaminů a látek.

Dvě na sobě nezávislé výzkumné skupiny došli k závěru, že přírodní látky chrání před často smrtící rakovinou střev.
Rakovina střev, u které Americká společnost pro rakovinu odhaduje, že je ročně diagnostikována u 108,000 Američanů, je nejasně spojována s adenomy, zvanými také polypy. Tyto léze rostou v tlustém střevu a začínají jako benigní. Nicméně mohou se zvrtnout do rakovinného nádoru a v důsledku toho je 70 - 80% všech rakovin střev (nejdelší části tlustého střeva) a konečníku způsobených adenomy maligních.

Střibro zabijí viry

14. prosince 2014 v 11:44 | Adri

Časopis Journal of Nanotechnology publikoval výsledky průlomové studie, která zjistila, že "nanočástice stříbra hubí HIV-1 virus a pravděpodobně zabíjí prakticky všechny ostatní viry." Tato studie byla provedená výzkumníky z University of Texas a Mexico University a jednalo se o první případ kdy lékaři zkoumali použitelnost nanočástic stříbra. - Podle svých zkušeností bych řekla, že se spíše jednalo o první únik této zajímavosti a lékaři si toto tajemství nechávali pro sebe a zjišťovali, jak z tohoto závěru vytěžit co nejvíce peněz. Jsou moje domněnky pravdivé? Podívejme se na studii podrobněji!

- Očekávajte v tomto článku trochu fyziky a chemie :)

Bachovy esence 2. díl

25. září 2014 v 11:11 | Adri
Následuje druhý díl článku o bachových esencích. První díl si můžete přečíst ZDE.

Bachovy esence

24. září 2014 v 11:55 | Adri
Bachovy esence jsou přírodní doplňky stravy na bázi květů planých rostlin a pramenité vody. Pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše.
 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."