Mou knihu si můžete pořídit ZDE

Zbavuji se některých věcí: knihy, učebnice, oblečení, šperky... Pokud byste měli zájem: ZDE

Máte jakýkoliv dotaz, kritiku, pochvalu? SMĚŘUJTE NA: all-is-magic@seznam.cz Podmínky dotazů ZDE. - Pokud svůj dotaz položíte do komentářů, může se stát, že jej přehlédnu!!
Chcete přiložit ruku k dílu? - zde

Zdraví

Bachovy esence 2. díl

25. září 2014 v 11:11 | Adri
Následuje druhý díl článku o bachových esencích. První díl si můžete přečíst ZDE.

Bachovy esence

24. září 2014 v 11:55 | Adri
Bachovy esence jsou přírodní doplňky stravy na bázi květů planých rostlin a pramenité vody. Pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše.

Přírodní léčba nemocí R-Z

17. května 2014 v 11:33 | Adri
Revmatismus - Chronický zánět pojivých tkání a šlach ve svalech nohou, paží a rukou, který sužuje zejména starší pacienty.
Smícháme 15 g sušených listů vachty trojlisté, 10 g tužebníku jilmového, 5 g řebříčku obecného a zalijeme je ½ l vroucí vody. Necháme na 10 minut vyluhovat, přecedíme a přilijeme 5 ml tekutého výtažku z lékořice lysé. Uložíme v chladu, pijeme 3x denně stopečku.
Vachta i tužebník mají protizánětlivé účinky a navíc podporují trávení. Tím pomáhají očistit tělo od usazených škodlivých látek, které s poruchami svalů a kloubů často souvisejí.

Přírodní léčba nemocí L-P

16. května 2014 v 11:44 | Adri
Lupy - Bývají příznakem tzv. seborhagické dermatitidy nebo kvasinkové infekce.
Připravíme si lahev o obsahu ½ l. V ní smícháme 25 g čerstvých listů rozmarýny lékařské, 10 g čerstvého omytého kořene kopřivy dvoudomé, 5 kapek oleje z kustovnice cizí, 20 g tekutého či pastového neparfemovaného mýdla, 100 ml denaturovaného lihu a 350 ml vody. Roztok několikrát denně důkladně protřepeme a necháme 2 týdny vyluhovat. Poté jej scedíme, přelijeme do čisté lahve a užíváme jako šampon.
Rozmarýna pomáhá udržovat vlasy lesklé a zdravé, kopřiva obsahuje látky působící jako kondicionér.

Přírodní léčba nemocí D-K

14. května 2014 v 11:33 | Adri
Deprese - Již legendární Paracelsus doporučoval v 16. Století třezalku. Dopřejte si tedy 2 až 3 šálky třezalkového čaje denně, přičemž ten poslední bychom měli vypít těsně před spaním. Pro přípravu užíváme sušenou nať a květy třezalky tečkované.
Látky v třezalce blokují v mozku receptory, které jsou odpovědné za kolísavé propady nálad. Navíc udržuje stabilní hladinu serotoninu, hormonu štěstí.

Přírodní léčba nemocí A-C

13. května 2014 v 11:22 | Adri
"Není na světě bylina, aby na něco nebyla," říkávaly naše babičky. Za pravdu jim dnes dává i věda. Tak proč se na stará moudra neobrátit?

Sebeléčení - tapping (ťukání)

10. března 2014 v 11:11 | Adri
U nás je tato metoda známa především jako Svoboda emocí nebo EFT (Emotional Freedom Techniques), (Např. http://www.terapie-eft.cz/eft.php.), takže je možné, že jste o ní již slyšeli, ale pod jiným jménem. Zakladatelem metody je Gary Craig, terapeut, který má na svém webu podrobnou instruktáž s názornými videi. Něco z toho najdete přeložené na českých webech o EFT, pokud neovládáte anglický jazyk.

Candida Albicans (kandidóza) - skrytá příčina mnoha problémů

7. března 2014 v 11:55 | Adri
Pracuje jako Ilumináti. Skryta před zraky hostitele. Neviděna, ve stínu kuje své pikle a spřádá sítě. Pokud ji odhalíte v jednom orgánu a zaútočíte, obětuje většinu svého spolku a přemístí se do jiné části těla. Svoji přítomnost skrývá za mnoho jiných, viditelnějších problémů. Bojujete se zástupnými nepřáteli, ničíte si organizmus chemickými léky a ten hlavní nepřítel stojí ve stínu trůnu a ví, že jeho chvíle brzy přijde. Doopravdy... Candida je mrška. A je dobré si na ní dát pozor.

Mudry

14. února 2014 v 11:33 | Adri
Ruce jsou důležitou částí těla. Každý prst má zvláštní funkci moc v organismu. Kdo dovede této moci použít, uchová si tělesné a duchovní draví.
Když držíte prsty určitou dobu v určité pozici a lehce tlačíte, vytvářené vibrace obnovují rovnováhu prvků v těle. Prsty mohou pět prvků v těle kontrolovat a vyrovnávat.

Obyčejně neobyčejné potraviny

10. prosince 2013 v 11:11 | Adri
Kakikurma

V Evropě se můžeme setkat s různými druhy kaki, ale původní druh, nazývaný "Rojo Brillante", pochází z oblasti la Ribera del Xúquer ve Valencii, kde dozrává do brilantní barvy, chuti, kvality i velikosti.

Důvodem oblíbenosti kaki je nejen jeho sladká chuť, ale především jeho blahodárné účinky. Podle nutriční studie kaki Persimon od odborníků ze španělské university v Navaře dužina kaki obsahuje velké množství vitamínu A, vlákniny, fosforu, magnesia, 80 % vody a až 20 % cukrů.
Kaki posiluje imunitní systém a metabolismus, pomáhá při stresu, nervozitě a únavě, zmírňuje svalové potíže, pomáhá při srdečních problémech, podporuje zdravé a silné kosti. Pro vysoký obsah vlákniny a kombinovaných fenolů je ideálním doplňkem diet při onemocnění tepen a jako prevence proti skleróze.
 
 

Reklama

"Přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se k mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem."

"Neexistuje osud, který člověka ovládne, ať udělá cokoliv. Osud je moc, která člověka ovládne, když neudělá nic."